Výsledky Poháru ČFTKFS sensei Rachmy Soebajo

Vytvořeno: 01.03. 2022

Seznam


V sobotu 26.února se naši závodníci účastnili soutěže 23.ročník Poháru sensei Rachmy Soebajo, kde vybojovali celkem 16 zlatých medailí, 10 stříbrných a 15 bronzových medailí

Fotogalerie
Výsledky členů oddílu:

JEDNOTLIVCI TÝMY
2014/2013 mladší žákyně KATA 9-7 KYU
3 místo Alžběta Hartmanová
2014/2013 mladší žáci KATA 9 KYU
1 místo David Hud
2 místo Dan Hud
2014/2013 mladší žáci KATA 8-7 KYU
2 místo Michael Málek
2014/2013 mladší žáci KIHON
1 místo David Hud
2 místo Dan Hud
2012/2011 mladší žákyně KATA 9-7 KYU
3 místo Klára Pozdílková
2012/2011 mladší žákyně KATA 6-4 KYU
2 místo Jana Zubinová
2012/2011 mladší žákyně KIHON
2 místo Jana Zubinová
2012/2011 mladší žáci KATA 6-4 KYU
1 místo Filip Hartman
2 místo Jakub Urík
3 místo Martin Málek
4 místo David Komínek
2012/2011 mladší žáci KIHON
3 místo Filip Hartman
2012/2011 mladší žáci JYU IPPON KUMITE
1 místo Filip Hartman
3 místo Jakub Urík
2010/2009 starší žákyně KATA 6-4 KYU
1 místo Klára Uríková
2010/2009 starší žákyně KIHON
3 místo Klára Uríková
2010/2009 starší žáci KATA bez STV
1 místo Slávek Glaser
2010/2009 starší žáci KATA 9-7 KYU
2 místo Dan Vascataunu
2010/2009 starší žáci KATA 6-4 KYU
3 místo Filip Navrátil
2008/2007 kadet KATA
1 místo Jakub Slaba
2 místo Luboš Sajko
2006/2005 dorostenci KATA
3 místo Lukáš Budínský
senioři od 21 let KATA 3-1 KYU
1 místo Jan Slaba
2 místo Michal Málek
senioři od 21 let KATA DAN
3 místo Jozef Urík
senioři od 21 let KUMITE
1 místo Ladislav Tranta
3 místo Karel Minichbauer
 
2012/2011 mladší žákyně/žáci
KATA TÝM MIX
1 místo Jana Zubinová
1 místo Filip Hartman
1 místo Jakub Urík
3 místo Michael Málek
3 místo Alžběta Hartmanová
3 místo Klára Pozdílková

2012/2011 mladší žáci
KATA TÝM
1 místo Filip Hartman
1 místo Martin Málek
1 místo Jakub Urík
2 místo Filip Hartman
2 místo David Komínek
2 místo Jakub Urík

2010/2009 starší žákyně/žáci
KATA TÝM MIX
1 místo Klára Uríková
1 místo Jakub Urík
1 místo Filip Navrátil
3 místo Karolína Gondeková
3 místo Michal Gondek
3 místo Filip Navrátil

2010/2009 starší žáci
KATA TÝM
1 místo Filip Navrátil
1 místo Michal Gondek
1 místo Filip Hartman
5 místo Slávek Glaser
5 místo Dan Vascataunu
5 místo Dan Halovchik

2008/2007
ENBU MIX
1 místo Klára Uríková
1 místo jakub Slaba

2008/2007
ENBU muži
1 místo Luboš Sajko
1 místo jakub Slaba




 

 


 

Administrace © 2010-2022 RAJAWALI SAKTI