Noc mistrů

Noc mistrů 2018

XIII. Noc mistrů se konala dne 29.12.2018 ve Velkém sále Pražské Lucerny. Na Noci mistrů se již tradičně konalo vyhlašování úspěšných závodníků svazů sdružených v ČUBU, oceněni získala Diana Soebajová a Petr Suja za tyto medailové výsledky v roce 2018:
Diana Soebajová: ME Fudokan Karate – 1.místo fukugo, ME Sport Karate – 1.místo kata, ME ETKF – 3.místo kata
Petr Suja: ME Fudokan karate – 3.místo kumite jednotlivci a tým, ME ETKF – 3.místo fukugo, kumite a kumite tým

Ocenění byli přítomni ing.Rachmy Soebajo (prezident ČFTKFS) a Dr.Aulia Rachman (velvyslanec Indonésie v ČR)

     
     

 Fotografie: www.cubu.cz


Noc mistrů 2016

XI. Noc mistrů se konala dne 10.12.2016 v Praze a již tradičně zde byli vyhlašováni nejlepší sportovci národních svazů sdružených v České unii bojových umění. Z našeho oddílu byli mezi nejlepší sportovce České federace tradičního karate Fudokan vybráni a oceněni tito závodníci: Jan Hubáček, Ladislav Tranta, Karel Minichbauer, Antonín Jarý a Petr Suja. Všichni závodníci jsou medailisté z Mistrovství Evropy 2016. 

 
     

 Fotografie www.cubu.cz


 Noc mistrů 2015

Na X.Noci mistrů České unie bojových umění (12.12.2015) v Průmyslovém paláci v Praze byli vyhlášeni nejlepší závodníci ČFTKFS v juniorské a seniorské kategorii - medailisti z Mistrovství Evropy a Mistrovství světa 2015. Z našeho oddílu byli oceněni tito závodníci:
Kutnohorský Tomáš a Kozák Jan za 3.místo enbu junioři na Mistrovství Evropy v Itálii (2015)
Antonín Jarý a Petr Suja za 3,místo kumite tým muži na Mistrovství světa v Bělehradě (2015)

Čestnými hosty na Noci mistrů byl pan Aulia Rachman, ambassador Indonéského velvyslanectví v Praze a další zástupci indonéského velvyslanectví. Ocenění našim závodníkům předal ing Rachmy Soebajo, prezident ČFTKFS.


Titul Miss sympatie 2015 získala Julie Kulawiecová
O tento titul se každoročně uchází kandidátky jednotlivých svazů sdružených v České unii bojových umění. Poprvné v historii této ankety vítězství získala naše kandidátka Julie. Slavnostní vyhlášení ankety Miss sympatie se konalo na X.Noci mistrů České unie bojových umění v Průmyslovém paláci na pražském Výstavišti.
Děkujeme všem, kteří Julii podpořili svými hlasy v internetovém hlasování!

 


Noc mistrů 2014

 Dne 6.12. 2014 se konala Noc mistrů v Paláci na Žofíně v Praze. Mezi čestnými hosty byli i zástupci indonéského velvyslanectví v Praze. Na této slavnostní akci byli vyhlášeni nejúspěšnější sportovci sdružených svazů v České unii bojových umění. Za naši federaci byla nominována Simona Koudelková. V internetové anketě Miss sympatie jsme měli kandidátku Simonu Wiesserovou, která obsadila 5.místo.

   
 Simona Wiesserová                    
 Simona Koudelková a trenér R.Soebajo  

 


V Praze, dne 6.12. 2014 se konal kongres EBUS (Evropské unie bojových sportů) a WASO (World Associates of Sporting Organizations). Na konggresu WASO byl zvolen předsedou ing.Rachmy Soebajo

     

 Noc mistrů 2013

V rámci slavnostního galavečera byli také vyhlašováni nejúspěšnější sportovci národních federací. Za naši organizaci byli oceněni medailisté z Mistrovství světa 2013:Petr Suja, Martin Pokorný, Ladislav kříž a Saod Hawaz (3.místo kumite tým). Ocenění předával ing.Rachmy Soebajo, trenér reprezentace a prezident ČFTKFS.

 


Noc mistrů 2012

Slavnostní vyhlášení nejlepších sportovců České unie bojových umění proběhlo dne 15.prosince 2012 ve Španělském sále Pražského hradu. Mezi oceněnými sportovci byli Diana Řezníčková-Soebajová a Pavel Řezníček (za 3.místo na Mistrovství Evropy 2012). V rámci Noci mistrů byla vyhlášena i internetová anketa Miss sympatie, ve které Simona Koudelková získala 2.místo. Více naleznete ve fotogalerii noc-mistru-2013

     

 

 

Administrace © 2010-2024 RAJAWALI SAKTI