Výsledky MČR a Poháru ČFTKFS

Vytvořeno: 10.11. 2022

Seznam


Dne 5.listopadu se v Praze konalo Mistrovství ČR kadetů a starších (od 14 let) a Pohár ČFTKFS pro děti do 13ti let. Na MČR získal Luboš Sajko dvojnásobný titul Mistr ČR v disciplínách kata i kumite a Lukáš Budínský byl třetí v kategorii dorostenců. Další děti z našeho oddílu získaly také řadu medailových umístění:

Fotogalerie
Výsledky členů našeho oddílu:
 

MISTROVSTVÍ ČR karate Fudokan od 15 let
2008/2007 kadet KATA
1 místo Luboš Sajko 1 DAN
2008/2007 kadet KUMITE
1 místo Luboš Sajko 1 DAN
2006/2005 dorostenci KATA
3 místo Lukáš Budínský 1 kyu

POHÁR ČFTKFS pro děti do 13 let
2016/2015 mladší žáci 9-7 kyu KATA
1 místo Šimon Trnka 7 kyu
2014/2013 mladší žákyně 9-7 kyu KATA
3 místo Alžběta Hartmanová 7 kyu
2014/2013 mladší žáci 7 kyu KATA
3 místo Sebastian Egon Chmel 7 kyu
3 místo Michael Málek 7 kyu
2016/2015 mladší žáci KIHON
2 místo Jaroslav Shablia 8 kyu
2014/2013 mladší žáci KATA TÝM
2 místo Šimon Trnka 7 kyu
2 místo Sebastian Chmel 7 kyu
2 místo Michael Málek 7 kyu
2014/2013 mladší žáci / žákyně KATA TÝM MIX
1 místo Sebastian Chmel 7 kyu
1 místo Michael Málek 7 kyu
1 místo Alžběta Hartmanová 7 kyu
2012/2011 mladší žákyně 9-7 kyu KATA
3 místo Klára Pozdílková 7 kyu
2012/2011 mladší žákyně 6-4 kyu KATA
3 místo Jana Zubinová 6 kyu
2012/2011 mladší žákyně KIHON
2 místo Jana Zubinová 6 kyu
2012/2011 mladší žákyně KATA TÝM
3 místo Alžběta Hartmanová 7 kyu
3 místo Jana Zubinová 6 kyu
3 místo Klára Pozdílková 7 kyu
 
POHÁR ČFTKFS pro děti do 13 let
2012/2011 mladší žáci 6-4 kyu KATA
1 místo Filip Hartman 4 kyu
2 místo Martin Málek 4 kyu
2012/2011 mladší žáci KIHON
1 místo Filip Hartman 4 kyu
2 místo Jakub Urík 4 kyu
3 místo Martin Málek 4 kyu
2012/2011 mladší žáci JYU IPPON KUMITE
1 místo Jakub Urík 4 kyu
2 místo Filip Hartman 4 kyu
2012/2011 mladší žákyně/žáci KATA TÝM
2 místo Filip Hartman 4 kyu
2 místo Alžběta Hartmanová 7 kyu
2 místo Jana Zubinová 6 kyu
2012/2011 mladší žáci KATA TÝM
1 místo Filip Hartman 4 kyu
1 místo Jakub Urík 3 kyu
1 místo Martin Málek 4 kyu
2010/2009 starší žákyně 6-4 kyu KATA
3 místo Karolína Gondeková 4 kyu
2010/2009 starší žákyně 3-1 kyu KATA
3 místo Klára Uríková 3 kyu
2010/2009 starší žákyně JYU IPPON KUMITE
3 místo Karolína Gondeková 5 kyu
2010/2009 starší žáci 6-4 kyu KATA
3 místo Michal Gondek 4 kyu
3 místo Michal Halovchyk 6 kyu
2010/2009 starší žáci JYU IPPON KUMITE
3 místo Michal Gondek 4 kyu
2010/2009 starší žákyně/žáci KATA TÝM
1 místo Karolína Gondeková 4 kyu
1 místo Michal Gondek 4 kyu
1 místo Michal Halovchik 4 kyu


 
   

 

Administrace © 2010-2022 RAJAWALI SAKTI