Tréninky a soutěže

Vytvořeno: 06.12. 2020

Seznam


V sobotu 5.prosince jsme se konečně mohli sejít na společných trénincích, i když v malých skupinkách po 9 cvičencích, které se ale střídaly po celý den. V závěru tréninku si naši závodníci převzali ceny za poslední 3 online soutěže, ti kteří nemohli přijít, dostanou medaile a poháry na dalším tréninku. Děkujeme všem za vzorné dodržení časových hormonogramů jednotlivých skupin.

Trénink 5.12.2020

Medailisté z online soutěží (Prague Open Cup, 7.11., Národní pohár a Pohár nadějí 10.10.) www.fudokan.cz

Jana Zubinová Filip Hartman David Komínek
 
 Michal Gondek  Adam Kingham  Karolína Gondeková
Klára Uríková Jakub Urík Jakub Slaba

 Výsledky členů oddílu na online soutěžích - celkové výsledky www.fudokan.cz

Prague Open Cup 7.11. Národní pohár 10.10.

Pohár nadějí 10.10.

9 -8 KYU A 2 Children (2014-2013)
Individual Kata Boys
3 place Jan Navrátil
8 - 7 KYU B 1 Children (2012-2011)
Individual Kata Girls
1 place Jana Zubinová
5-4 KYU B 2 Children (2012-2011)
Individual Kata Boys
1 place Filip Hartman
2 place Jakub Urík
6 KYU B 2 Children (2012-2011)
Individual Kata Boys
1 place Martin Málek
B 2 Children (2012-2011)
Individual Kihon Boys
1 place Jakub Urík
2 place Filip Hartman
B 2 Children (2012-2011)
Individual Kihon Boys
1 place Martin Málek
C 1 Children (2010-2009)
Individual Kata Girls
1 place Klára Uríková
C 1 Children (2010-2009)
Individual Kihon Girls
1 place Klára Uríková
C 1 Children (2010-2009)
Individual Kihon Girls
2 place Karolína Gondeková
6 KYU C 2 Children (2010-2009)
Individual Kata Boys
1 place Filip Navrátil
5-4 KYU C 2 Children (2010-2009)
Individual Kata Boys
2 place Michal Gondek
5-4 KYU D 2 Children (2008-2007)
Individual Kata Boys
1 place Jakub Slaba
D 2 Children (2008-2007)
Individual Kihon Boys
1 place Jakub Slaba
KATA ml.žáci 2014-2013
2 místo Jan Navrátil
KATA ml.žáci 2012-2011
1 místo Filip Hartman
2 místo Jakub Urík
KIHON ml.žáci 2012-2011
1 místo Jakub Urík
2 místo Filip Hartman
3 místo Martin Málek
4 místo David Komínek
KATA mladší žákyně 2010-2009
1 místo Klára Uríková
KIHON mladší žákyně 2010-2009
1 místo Klára Uríková
KATA mladší žáci 2010-2009
3 místo Filip Navrátil
KIHON mladší žáci 2010-2009
3 místo Michal Gondek
KATA senior
2 místo Michal Málek
KATA TÝM mladší žáci 2012-2011
1 místo Martin Málek
1 místo Michal Gondek
1 místo Filip Hartman
3 místo Filip Hartman
3 místo Jakub Urík
3 místo David Komínek
KATA TÝM MIX mladší žáci/žákyně 2012-2011
2 místo Karolína Gondeková
2 místo Filip Hartman
2 místo Jan Navrátil
KATA TÝM MIX mladší žáci/žákyně 2010-2009
2 místo Klára Uríková
2 místo Jakub Urík
2 místo Filip Navrátil
3 místo Klára Uríková
3 místo Karolína Gondeková
3 místo Michal Gondek
KATA TÝM mladší žáci 2010-2009
1 místo Michal Gondek
1 místo Vítek Ječmen
1 místo Adam Kingham

8-7 KYU ml.žáci 2014-2013
1 místo Jan Navrátil

6 KYU ml.žáci 2012-2011
2 místo Martin Málek

5 KYU ml.žáci 2012-2011
1 místo Filip Hartman
2 místo Jakub Urík
3 místo David Komínek

9 kyu mladší žákyně 2010-2009
1 místo Klára Uríková
3 místo Karolína Gondeková

7-6 KYU mladší žáci 2010-2009
1 místo Filip Navrátil
4 místo Vítek Ječmen

5-4 KYU mladší žáci 2010-2009
1 místo Adam Kingham
2 místo Michal Gondek

 

 

Administrace © 2010-2021 RAJAWALI SAKTI