Seminář karate a Fudokan Open Cup

Vytvořeno: 06.06. 2017

Seznam


Seminář karate pod vedením Dr.Iliji Jorgy Soke 10 Dan a Fudokan Open Cup se uskutečnil ve dnech 2.-4.června 2017 v Letňanech. Semináře karate se zúčastnili karatisté z ČR, Rakouska a Německa. Seminář byl zakončen mezinárodní soutěží Fudokan Open Cup.
Členové oddílu Rajawali Sakti tady vybojovali v mezinárodní konkurenci řadu výborných medailových umístění. V kategoriích nejmladší žáci a nejmladší žákyně obsadili Denis Holík a Adéla Kolářová 3. místo. V týmových disciplínách děti získaly dvakrát bronzové medaile v disciplíně kata tým (Filip Svoboda, Denis Holík, Than Binh Ngyuen, Adéla Kolářová)
V kategorii kata ženy vybojovala Diana Soebajová zlato, další zlato získala v kategorii dorostenek Michaela Kutnohorská. Úspěchu dosáhli také muži – 1. místo kata vybojoval kata tým ve složení Milan Fengl, Jan Hubáček a Tomáš Kutnohorský. Milan Fengl navíc získal také zlato v disciplíně kata jednotlivě i kumite a Jan Hubáček stříbro.
V disciplně enbu mix získali dvakrát zlato Jan Hubáček s Milanem Fenglem v kategorii senior a Michaela Kutnohorská s Tomášem Kutnohorským v kategorii juniorů.

Galerie
Administrace © 2010-2023 RAJAWALI SAKTI