Mistrovství Evropy Fudokan karate 2022

Vytvořeno: 25.10. 2022

Seznam

Nejvyšší evropské soutěže, Evropský pohár dětí do 13 let a Mistrovství Evropy Fudokan karate (kadeti s starší), se konaly ve dnech 19.10.-24.10.2022 v Rimini, Itálie
Z našeho oddílu se Evropského poháru zúčastnilo 5 dětí- Karolína Gondeková, Jana Zubinová, Alžběta Hartmanová, Filip Hartman a Michal Gondek. Všechny děti předvedly skvělé výkony a obstály i v silné mezinárodní konkurenci. Jana Zubinová obsadila druhé místo na kata v kategorii Sport karate. Filip Hartmam získal bronz v kategorii Sport karate, další bronz vybojoval na kata Fudokan karate a také získal třetí místo v disciplíně kata tým.
Mistrovství Evropy Fudokan karate se zúčastnil Lukáš Budinský (17 let, junior) a Dominik Lekovský (kadet, 14 let). Dominik získal třetí místo v disciplíně kata.