Informace k příměstskému táboru karate v Praze

Vytvořeno: 23.06. 2020

Seznam


Příměstský tábor karate – letní soustředění v termínu 20.-24.7.2020, pondělí až pátek od 8.30 až 16.30 hodin (možno individuálně upravit časy nástupů a odchodů). Soustředění bude probíhat ve vnitřním i venkovním areálu Sokola Kobylisy U Školské zahrady 430/9, 430/9, Praha 8.
Po celou dobu budou děti pod dohledem tří trenérů. Tréninky 2x denně se budou konat v tělocvičně nebo venku v areálu, podle počasí. Po obědě budou zařazovány především zábavné odpočinkové programy a dále budou pro děti připraveny další pobybové aktivity, soutěže a bojové hry. Program bude uzpůsoben věku dětí. Pro děti bude zajištěn oběd, doplnění pitného režimu po celý den, ceny do soutěží a materiál pro zábavné programy.

• Pokud bude tábor zrušen v důsledku vládního opatření kvůli případné koronavirové krizi nebo pokud dítě nenastoupí z důvodů příznaků jakéhokoliv onemocnění, vracíme 100 % částky zpět.
• Při odhlášení dítěte z jiných důvodů než zdravotních méně než 10 dnů před zahájením tábora je storno poplatek 500,-Kč

V den nástupu na soustředění účastník předává na předepsaných formulářích viz příloha:
• prohlášení o bezinfekčnosti (ne starší 1 dne před nástupem) vč. kopie obou stran průkazu zdravotní pojišťovny dítěte
• prohlášení zákonného zástupce k odchodu dítěte z tábora (kdo a kdy bude dítě vyzvedávat nebo zda bude dítě chodit domů samo)
• případné léky označené jménem a s rozpisem dávkování, souhlas s ošetřením
• souhlas se zpracováním osobních údajů
 

Administrace © 2010-2021 RAJAWALI SAKTI