19.Mistrovství ČR a Pohár nadějí

Vytvořeno: 04.11. 2012

Seznam


19.MISTROVSTVÍ ČR ČFTKFS a Pohár nadějí se konaly dne 3.11.2012 sportovní hale Motorlet Praha. Naši členové dosáhli řady medailových ocenění:

Mistrovství ČR

  1. KATA MLADŠÍ ŽÁCI 11-10 let - 3. Kozák Vojtěch Akademie TKF
  2. KATA MLADŠÍ ŽÁKYNĚ 10 - 11 let - 3. Kutnohorská Michaela Rajawali Sakti
  3. KATA STARŠÍ ŽÁCI 12-14 let -1. Kozák Jan Akademie TKF, 2. Ulrych Martin Akademie TKF
  4. KATA dorostenky - 1. Koudelková Simona Rajawali Sakti
  5. KATA seniorky - 1. Soebajová Diana VŠTJ Ekonom Praha, 3. Bulejová Kristýna Rajawali Sakti
  6. jyu ippon kumite STARŠÍ ŽÁCI - 12-14 let, - 1. Kozák Jan Akademie TKF, 2. Ulrych Martin Akademie TKF
  7. KUMITE dorostenci - 1. Malinský František Rajawali Sakti, 2. Tranta Ladislav Akademie TKF
  8. KUMITE seniorky - 1. Bulejová Kristýna Rajawali Sakti
  • KUMITE senioři - 3. Řezníček Pavel Rajawali Sakti
  1. KATA TÝM I. - 2. Vajrauchová Viola, Vajrauchová Valentina, Hrodek Ondřej Rajawali Sakti
  2. KATA TÝM II.- 1. Kutnohorská Michaela. Kutnohorský Tomáš, Hrodek Ondřej Rajawali Sakti
  3. 2 Hupka Jiří, Bohatec Samuel, Purš Daniel Rajawali Sakti
  4. KATA TÝM III.- 2. Lipták Vojtěch, Knetl Matěj, Kutnohorský Tomáš Rajawali Sakti 

Pohár nadějí

  1. KATA -dívky 5 let – 9 kyu - 1. Odehnalová Sofie Rajawali Sakti
  2. KATA dívky 7 let 8 kyu - 1.Vajrauchová Valentina Rajawali Sakti
  3. KATA mladší žákyně 8-10 let- 8 kyu - 1.Vajrauchová Viola Rajawali Sakti
  4. KIHON chlapci 6 let – 9 kyu - 1.Capoušek Filip Rajawali Sakti
  5. KIHON mladší žáci 10 let-9 kyu - 1. Navrátil Jakub Rajawali Sakti
  6. KATA mladší žáci 7 let-8 kyu - 1. Šíp Adam Karate Březiněves, 2. Barták Zdeněk Karate Březiněves
  7. KATA mladší žáci 8-9 let - 9 kyu -1.Šíp David Karate Březiněves, Šponer Ondřej Karate Březiněves
  8. KATA mladší žáci 8-9 let, 8-7 kyu - 2. Procházka Petr Rajawali Sakti, 3. Tedla Jaroslav Karate Březiněves

Galerie







vítězové Národních pohárů

ocenění vítězové Národních pohárů

ocenění vítězové Národních pohárů


ocenění vítězové Národních pohárů

Pohár nadějí, nástup

Pohár nadějí

Pohár nadějí, 1.m.Adam Šíp, 2.m.Zdeněk Barták


Pohár nadějí, 1.m.Odehnalová Sofie, 1.m.Vajrauchová Valentina



Pohár nadějí, 2.m.Petr Procházka, 3.m.Jaroslav Tedla


Pohár nadějí, 1.místo Vajrauchová Viola

Pohár nadějí, 1m.Capoušek Filip, 1.m.Navrátil Jakub

Pohár nadějí, 1.m.David Šíp, 2.m.Ondřej Šponer

medailisté kata starší žáci, 1.m.Jan Jozák, 2.m.Martin Ulrych











kata ml.žákyně-3.místo Kutnohorská Michaela


kata tým, 2.místo Vajrauchová Viola a Valentina, Ondřej Hrodek

kata tým, 2.místo Knetl, Kutnohorský, Lipták


kata tým st.žáci., 1.m.Jan Kozák, 2.m. M.Ulrych

Simona Koudelková, 1.m.kata

j.i.kumite, Tomáš Kutnohorský

j.i.kumite, Tomáš Kutnohorský

kumite dorostenci, l.Tranta

kumite, Jan Kozák, Martin Ulrych

kumite dorostenci, Tranta, Malinský


medailisté kumite dorostenci, 1.m.Malinský František, 2.m. Tranta Ladislav

Enbu mix, Soebajová, Řezníček


kata ženy, 1.m. Soebajová Diana, 3.m.Bulejová Kristýna

kumite muži-3.m.Pavel Řezníček

kumite, Malinský, Tranta









Administrace © 2010-2021 RAJAWALI SAKTI