Výsledky z Poháru TKF

Vytvořeno: 04.04. 2019

Seznam


Dne 31.3.2019 se závodníci účastnili soutěže Pohár TKF sensei Rachmy Soebajo, kde vybojovali velké množství medailí a pohárů. Soutěži předcházel seminář karate (30.3.) na kterém se závodníci přopravovali na soutěž.

Foto z akce:
Seminář karate
Pohár TKF

 Výsledky členů oddílu

 
mladší žákyně 2011-2010
KATA 8 -7 KYU
2 Karolína Gondeková Akademie TKF
mladší žáci 2011-2010
KATA/KIHON 0-9 KYU
1 Martin Málek
2 Štěpán Tesař
KATA 8 KYU
1 Henrich Fuček
KATA 7 KYU - 2011
1 Filip Hartman
2 Jakub Urík
3 David Komínek
KATA 7 KYU - 2010
1 Michal Gondek
2 David Školný
mladší žákyně 2009-2008
KATA 9 KYU
1 Klára Uríková
2 Veronika Alešová
KATA 7 - 6 KYU
1 Lucie Brosová
mladší žáci 2009
KATA 7 KYU
1 Adam Kingham
mladší žáci 2008
KATA 7 KYU
1 Jakub Slaba
starší žáci 2007-2006
KATA 8-6 KYU
2 Martin Všetečka
senioři
KATA 7 KYU
1 Josef Urík
2 Jan Slaba

KIHON KUMITE mladší žákyně 2011-2010
3 Karolína Gondeková
KIHON KUMITE mladší žáci 2011-2010
3 Filip Hartman
KIHON KUMITE mladší žákyně 2009-2008
2 Klára Uríková
3 Veronika Alešová
KIHON KUMITE mladší žáci 2009-2008
3 Jakub Slaba
KIHON IPPON KUMITE mladší žákyně 2011-2010
1 Karolína Gondeková
KIHON IPPON KUMITE mladší žáci 2011-2010
2 Michal Gondek
3 Filip Hartman
3 Jakub Urík
JYU IPPON KUMITE mladší žáci 2009-2008
1 Jakub Slaba

 
KATA TÝM MIX mladší žákyně/žáci 2011-2010
1 Jakub Urík
Klára Uríková
Filip Hartman

2 Karolína Gondeková
David Komínek
Michal Gondek

KATA TÝM mladší žáci 2011-2010
1 Jakub Urík Akademie TKF
Filip Hartman
David Komínek

3 Filip Hartman Akademie TKF
Michal Gondek
David Školný

KATA TÝM mladší žákyně 2009-2008
1 Veronika Alešová
Karolína Gondeková
Klára Uríková

KATA TÝM MIX mladší žákyně/žáci 2009-2008
1 Karolína Gondeková
Jakub Slaba
Klára Uríková

KATA TÝM mladší žáci 2009-2008
1 Martin Všetečka
Adam Kingham
Jakub Slaba

KATA TÝM starší žákyně 2007-2006
1 Klára Uríková
Karolína Gondeková
Lucie Brosová

KATA TÝM MIX starší žákyně/žáci 2007-2006
2 Martin Všetečka
Klára Uríková
Lucie Brosová
KATA TÝM starší žáci 2007-2006
2 Jakub Slaba Akademie TKF
Martin Všetečka
David Školný
KATA TÝM senioři
1 Josef Urík
Jan Slaba
Vojtěch Malecha
KO-GO KUMITE dorostenci 2003-2002
3 Vojtěch Malecha
KUMITE senioři
1 Karel Minichbauer
 

 

 

Administrace © 2010-2019