Výsledky z Národního poháru v Brně

Vytvořeno: 22.05. 2019

Seznam


Dne 18.května jsme uspořádali výjezd na Národní pohár a Pohár nadějí do Brna. Účastnili se děti, mládež i dospělí a celkem vybojovali řadu medailí. Výsledky soutěže se započítávají do postupu na Mistrovství ČR a také na nadcházející Mistrovství světa v Německu 2019. Foto z akce je ve fotogalerii.

Výsledky členů: 

NÁRODNÍ POHÁR
NÁRODNÍ POHÁR POHÁR NADĚJÍ
KATA
mladší žáci 2011-2010
4 místo Jakub Urík
ml. žákyně 2009-2008
2 místo Klára Uríková
dorostenky 2003-2002+2001
2 místo Michaela Kutnohorská
junioři 2001-2000-99
1 místo Tomáš Kutnohorský
senioři
3 místo Josef Urík
5.-8 místo Jan Slaba
KIHON KUMITE
ml. žákyně 2009-2008
2 místo Klára Uríková
KIHON IPPON KUMITE
mladší žákyně 2011-2010
2 místo Karolína Gondeková
mladší žáci 2011-2010
3 místo Filip Hartman
JYU IPPON KUMITE
mladší žáci 2009-2008
1 místo Jakub Slaba
4.-8 místo Domink Lekovski
starší žáci 2007-2006
1 místo Luboš Sajko
KUMITE SENIOŘI
2 místo Karel Minichbauer
3 místo Jan Hubáček
KATA TÝM ŽÁKYNĚ
2 místo Karolína Gondeková
místo Hana Růžičková
místo Klára Uríková
KATA TÝM ŽÁCI 2011-2010
3 místo Filip Hartman
místo Jakub Urík
místo Michal Gondek
KATA TÝM MIX
1 místo Karolína Gondeková
místo Hana Růžičková
místo Jakub Urík
2 místo Michal Gondek
místo Filip Hartman
místo Karolína Gondeková
KATA TÝM MIX
2 místo Klára Uríková
místo Jakub Slaba
místo Jakub Urík
KATA TÝM ŽÁCI 2009-2008
4 místo Domink Lekovski
místo Jan Novotný
místo Jakub Slaba






 
mladší žákyně 2011-2010
KATA 9 KYU
1 místo Hana Růžičková
KATA 7 KYU
4 místo Karolína Gondeková
mladší žáci 2011-2010
KATA 7 KYU
2 místo Michal Gondek
3 místo Jakub Urík
4 místo Filip Hartman
mladší žákyně 2009-2008
KATA 9-8 KYU
1 místo Klára Uríková
mladší žákyně 2009-2008
KIHON KUMITE
1 místo Klára Uríková
mladší žáci 2009-2008
KATA 7 KYU
4 místo Jan Novotný
KATA 6 KYU
2 místo Domink Lekovski








 
     

 Foto z akce

Do Prahy jsme se vrátili ve 22.10 jak ukazují hodiny na budově Hlavního nádraží

 

Administrace © 2010-2019