Výsledky Poháru nadějí a 1.kola Národního poháru

Vytvořeno: 21.01. 2020

Seznam


Soutěže se konaly dne 11.ledna 2020 v Praze a z našeho oddílu se zúčastnilo 35 závodníků: Foto z akce

Výsledky:

Pohár nadějí do 14 let Národní pohár TKF Národní pohár TKF
ml.žáci 2013-2014
bez STV - KIHON
1 místo Jan Navrátil
2 místo David Hud
3 místo Dan Hud
3 místo Oskar Bobek
mladší žáci 2012-2011
bez STV - KIHON
1 místo Vítek Ječmen
2 místo Filip Zalepa
ml.žákyně 2012-2011
9 KYU - KATA
1 místo Jana Zubinová
 8-7 KYU - KATA
2 místo Jana Podholová
4 místo Nela Kočišková
ml.žáci 2012-2011 8 KYU - KATA
3 místo Štěpán Tesař
3 místo Martin Málek
7 KYU - KATA
1 místo Filip Hartman
2 místo Jakub Urík
3 místo David Komínek
mladší žáci 2012-2011
8 KYU - KIHON KUMITE
1 místo Filip Červeny
2 místo Martin Málek
7 KYU -KIHON KUMITE
1 místo Filip Hartman
2 místo Jakub Urík
3 místo David Komínek
ml.žákyně 2010-2009 9-7 kyu-KATA
2 místo Veronika Havelková
3 místo Karolína Gondeková
mladší žákyně 2010-2009
8-6 KYU-KIHON KUMITE
1 místo Klára Uríková
ml.žáci 2010-2009 9-8 KYU-KATA
2 místo Henrich Fuček
3 místo Filip Navrátil
7 KYU-KATA
2 místo Michal Gondek
6 KYU-KATA
2 místo Adam Kingham
starší žáci 2008-2007 8 -7 KYU-KATA
1 místo Hajný Robert
6 KYU-KATA
2 místo Jan Vejchodský
3 místo Dominik Lekovski
mladší žákyně 2012-2011
KATA
2 místo Jana Podholová
3 místo Nela Kocisková
mladší žáci 2012-2011
KATA
1 místo Filip Hartman
2 místo Martin Málek
3 místo David Komínek
3 místo Jakub Urík
mladší žákyně 2010-2009
KATA
3 místo Karolína Gondeková
3 místo Klára Uríková
mladší žáci 2012-2011
KIHON KUMITE
2 místo Filip Hartman
3 místo Martin Málek
3 místo David Komínek
mladší žáci 2012-2011
KIHON IPPON KUMITE
1 místo Jakub Urík
2 místo Filip Hartman
3 místo David Komínek
mladší žákyně 2010-2009
KIHON KUMITE
2 místo Klára Uríková
mladší žákyně 2010-2009
JYU IPPON KUMITE
2 místo Karolína Gondeková
starší žáci 2008-2007
JYU IPPON KUMITE
2 místo Dominik Lekovski
KADETKY 2006-2005
KATA
2 místo Adéla Kolářová
dorostenky 2004-2003-2002
KATA
3 místo Michaela Kutnohorská
junioři 2001-2000-99
KATA
1 místo Tomáš Zummer
senioři 21 let a st.
KATA
3 místo Josef Urík
4 místo Michal Málek
dorostenci 2004-2003-2002
KOGO KUMITE
3 místo Tomáš Zummer
mladší žákyně/žáci 2012-2011
KATA TÝM MIX
1 místo Klára Uríková
1 místo Jakub Urík
1 místo Filip Hartman

3 místo Karolína Gondeková
3 místo Michal Gondek
3 místo David Komínek

mladší žákyně 2012-2011
KATA TÝM
1 místo Jana Podholová
1 místo Veronika Havelková
1 místo Nela Kocisková

mladší žáci 2012-2011
KATA TÝM
1 místo Filip Hartman
1 místo David Komínek
1 místo Jakub Urík

2 místo Štěpán Tesař
2 místo Martin Málek
2 místo Adam Kingham

mladší žáci/žákyně 2010-2009
KATA TÝM MIX
2 místo Jana Podholová
2 místo Veronika Havelková
2 místo Henrich Fuček

mladší žáci 2010-2009
KATA TÝM
3 místo Michal Gondek
3 místo Dominik Lekovski
3 místo Filip Navrátil

starší žáci 2008-2007
KATA TÝM
3 místo Robert Hajný
3 místo Dominik Lekovski
3 místo Adam Kingham

junioři 2001-2000-99
KATA TÝM
1 místo Tomáš Zummer
1 místo Budínský Lukáš
1 místo Vejchodský Jan
     

 

Administrace © 2010-2020