Výsledky Národního poháru ze dne 20.6.2020

Vytvořeno: 21.06. 2020

Seznam


Dne 20.června 2020 nastoupili naši závodníci na 2 soutěžích - Pohár nadějí a 2,kolo Národního poháru. Závodníci startovali v disciplínách kihon, kata jednotlivě a kata tým a získali řadu medailových ocenění a pohárů.

Foto z akce

Výsledky našich členů

 

VÝSLEDKY

VÝSLEDKY

VÝSLEDKY

POHÁR NADĚJÍ TKF 2.KOLO NÁRODNÍHO POHÁRU 2.KOLO NÁRODNÍHO POHÁRU
mladší žáci 2014-2013
9 KYU
KATA, 9 kyu
1 místo Jan Navrátil
ml.žákyně 2014-2013
KATA, 9 kyu
1 místo Alexandra Steyer
mladší žákyně 2012-2011
KATA, 9 kyu
3 místo Lucie Buštová
KATA, 8- 7 kyu
1 místo Jana Zubinová
mladší žáci 2012-2011
KATA, 8- 7 kyu
2 místo Martin Málek
KATA,6 kyu
1 místo Filip Hartman
2 místo Jakub Urík
3 místo David Komínek
mladší žáci 2012-2011
KIHON, 8- 7 kyu
2 místo Martin Málek
KIHON, 6 kyu
1 místo Filip Hartman
2 místo Jakub Urík
3 místo David Komínek
mladší žákyně 2009-2010
KATA,6 kyu
1 místo Klára Uríková
2 místo Karolína Gondeková
KIHON, 6 kyu
1 místo Klára Uríková
2 místo Karolína Gondeková
mladší žáci 2009-2010
KATA
1 místo Vítek Ječmen
KATA, 8- 7 kyu
2 místo Filip Navrátil
KATA,6 kyu
1 místo Michal Gondek
3 místo Adam Kingham
mladší žáci 2009-2010
KIHON, 8- 7 kyu
2 místo Filip Navrátil
KIHON, 6 kyu
1 místo Michal Gondek
starší žáci 2007-2008
KATA,6 kyu
1 místo Jakub Slaba
2 místo Robert Hajný
mladší žáci 2014-2013
KATA
2 místo Jan Navrátil
ml.žákyně 2014-2013
KATA
1 místo Alexandra Steyer
ml.žákyně 2014-2013
KIHON
1 místo Alexandra Steyer
ml.žákyně 2012-2011
KATA
2 místo Jana Zubinová
mladší žáci 2012-2011
KATA
1 místo Jakub Urík
2 místo Martin Málek
3 místo Filip Hartman
3 místo David Komínek
mladší žáci 2012-2011
KIHON
1 místo Jakub Urík
3 místo Martin Málek
3 místo Filip Hartman
mladší žákyně 2009-2010
KATA
2 místo Karolína Gondeková
3 místo Klára Uríková
mladší žákyně 2009-2010
KIHON
1 místo Klára Uríková
2 místo Karolína Gondeková
mladší žáci 2009-2010
KIHON
3 místo Michal Gondek
3 místo Filip Navrátil
starší žáci 2007-2008
KATA
2 místo Jakub Slaba
3 místo Robert Hajný
3 místo Martin Všetečka
starší žáci 2007-2008
KIHON
2 místo Jakub Slaba
SENIOR do 35 LET
KATA
2 místo Tomáš Zummer
SENIOR OD 35 LET
KATA
2 místo Jozef Urík
3 místo Milan Fengl
KATA TÝM MIX
mladší žáci/žákyně 2014-2013
1 místo Jana Zubinová
1 místo Jan Navrátil
1 místo Alexandra Steyer
KATA TÝM
mladší žákyně 2012-2011
1 místo Lucie Buštová
1 místo Jana Zubinová
1 místo Alexandra Steyer

KATA TÝM MIX
mladší žáci/žákyně 2012-2011
1 místo Filip Hartman
1 místo Jana Zubinová
1 místo Jakub Urík

KATA TÝM
1 místo Filip Hartman
1 místo Jakub Urík
1 místo David Komínek

2 místo Filip Hartman
2 místo Martin Málek
2 místo David Komínek

KATA TÝM MIX
mladší žáci/žákyně 2010-2009
1 místo Karolína Gondeková
1 místo Michal Gondek
1 místo Klára Uríková

2 místo Jakub Urík
2 místo Adam Kingham
2 místo Klára Uríková

KATA TÝM MIX
mladší žáci 2010 -2009
2 místo Vítek Ječmen
2 místo Jan Navrátil
2 místo Filip Navrátil
3 místo Adam Kingham
3 místo Michal Gondek
3 místo Filip Navrátil

KATA TÝM
mladší žáci 2008-2007
1 místo Jakub Slaba
1 místo Martin Všetečka
1 místo Robert Hajný

 

 

 

 

Administrace © 2010-2020