Výsledky MČR žactva a Poháru nadějí 2019

Vytvořeno: 04.06. 2019

Seznam


Výsledky členů oddílu z Mistrovství ČR a Poháru nadějí ze dne 1.června 2019. Foto z akce

 MČR  MČR  POHÁR NADĚJÍ
KATA JEDNOTLIVĚ
ml.žákyně 2012-2013
1 místo Jana Podholová
mladší žákyně 2011-2010
5.-8 místo Karolína Gondeková
mladší žáci 2011-2010
5.-8 místo David Komínek
5.-8 místo Filip Hartman
5.-8 místo Michal Gondek
ml. žákyně 2009-2008
3 místo Klára Uríková
mladší žáci 2009-2008
5.-8 místo Jakub Slaba
starší žákyně 2007-2006
5.-8 místo Adéla Kolářová
starší žáci 2007-2006
4 místo Luboš Sajko
ml. žákyně 2009-2008
3 místo Klára Uríková
KIHON IPPON KUMITE
mladší žákyně 2011-2010
2 místo Karolína Gondeková
mladší žáci 2011-2010
5.-8 místo Michal Gondek
5.-8 místo Jakub Urík
5.-8 místo Filip Hartman
5.-8 místo David Komínek
JYU IPPON KUMITE
mladší žáci 2009-2008
1 místo Jakub Slaba
5.-8 místo Dominik Lekovski
starší žáci 2007-2006
3 místo Luboš Sajko


 
KATA TÝM
mladší žákyně 2010-2011
3 místo Klára Uríková
3 místo Hana Růžičková
3 místo Karolína Gondeková
mladší žáci 2011-2010
3 místo Filip Hartman
místo David Komínek
místo Jakub Urík
4 místo Filip Hartman
4 místo Michal Gondek
4 místo Vítězslav Mareš
mladší žákyně/žáci 2011-2010
2 místo Michal Halovchyk
2 místo Veronika Havelková
2 místo Jana Podholová
3 místo Hana Růžičková
3 místo Filip Hartman
3 místo Jakub Urík
5 místo Michal Gondek
5 místo Karolína Gondeková
5 místo Jan Novotný
mladší žákyně/žáci 2009-2008
3 místo Klára Uríková
3 místo Vítězslav Mareš
3 místo Jan Novotný
mladší žáci 2009-2008
5 místo David Krčmář
5 místo Jakub Slaba
5 místo Luboš Sajko
ENBU ml.žáci 2009-2008
1 místo David Krčmář
1 místo Jakub Slaba


 
ml.žákyně 2012-2013
9 - 8 KYU
2 místo Jana Podholová
mladší žákyně 2011-2010
8 KYU
2 místo Veronika Havelková
3 místo Hana Růžičková
KATA
4 místo Karolína Gondeková
mladší žáci 2011-2010
9-8 KYU
3 místo Martin Málek
7 KYU
1 místo Jakub Urík
2 místo Filip Hartman
4 místo David Komínek
5.-8 místo Michal Gondek
mladší žákyně 2009-2008
9 -7 KYU
1 místo Klára Uríková
6 -5 KYU
4 místo Lucie Brosová
mladší žákyně 2009-2008
9 -7 KYU KIHON KUMITE
1 místo Klára Uríková
mladší žáci 2009-2008
9 -8 KYU
3 místo Michal Halovchyk
7 KYU
3 místo David Krčmář
5.-8 místo Jan Novotný
5.-8 místo Vítězslav Mareš
6 KYU
2 místo Dominik Lekovski
starší žákyně 2007-2006
6 KYU
2 místo Alice Pavelková

 

Administrace © 2010-2019