Úspěch členů oddílu na Poháru ČFTKFS

Vytvořeno: 15.05. 2018

Seznam


Třicet našich závodníků se v sobotu zúčastnilo Poháru ČFTKFS sensei Rachmy Soebajo. Závodníci vybojovali velký počet medailí - 15 x zlato, 11x stříbro, 12x bronz a 2x 4.místo, každé umístění bylo bodováno, takže naši závodníci získali celkem 386 bodů a náš klub se stal celkovým vítězem soutěže. Všem závodníkům blahopřejeme!

Foto z akce

 

VÝSLEDKY

   
0-9 KYU KATA
mladší žákyně 2012-2011
1 místo Jana Podholová
2 místo Nela Kocisková
KATA
9 KYU KIHON
1 místo Oliver Charles Wait
KATA
1 místo Filip Hartman
2 místo Jakub Urík
3 místo David Komínek
9 KYU KATA
mladší žákyně 2010-2009
2 místo Karolína Gondeková
3 místo Veronika Havelková
9 KYU KATA
mladší žáci 2010-2009
2 místo Michal Gondek
3 místo František Martínek
8 - 7 KYU KATA
1 místo Adam Kingham
2 místo David Školný
6 KYU-5 KYU KATA
3 místo Than Binh Nyguen
9 - 7 KYU KATA
mladší žákyně 2008-2007
2 místo Lucie Brosová
9 KYU KATA
mladší žáci 2008-2007
1 místo Jan Novotný
2 místo Jakub Čebiš
3 místo Matěj Němeček
8 -7 KYU KATA
1 místo Jakub Slaba
3 místo Martin Všetečka
6 - 5 KYU KATA
starší žákyně 2006-2005
4 místo Adéla Kolářová
7-6 KYU KATA
starší žáci 2006-2005
1 místo Josef Čebiš
2 místo Lukáš Budínský
KATA
dorostenky 2002-01-00
1 místo Michaela Kutnohorská
KATA
senioři
1 místo Milan Fengl
KIHON KUMITE
mladší žáci 2008-2007
3 místo Jakub Slaba
JYU IPPON KUMITE
mladší žáci 2008-2007
1 místo Jakub Slaba

 
JYU IPPON KUMITE
starší žáci 2006-2005
3 místo Josef Čebiš
KATA TÝM MIX
mladší žákyně 2012 -2011
1 místo Jana Podholová
1 místo Veronika Havelková
1 místo Lucie Brosová
KATA TÝM 
mladší žáci 2012 -2011
1 místo Jakub Urík
1 místo David Komínek
1 místo Filip Hartman
KATA TÝM
mladší žáci 2010-2009
1 místo David Školný
1 místo Than Binh Nyguen
1 místo Adam Kingham
2 místo František Martínek
2 místo Than Binh Nyguen
2 místo Robert Hajný
3 místo Jakub Čebiš
3 místo Filip Hartman
3 místo Michal Gondek
KATA TÝM MIX
mladší žáci/žákyně 2010-2009
1 místo Adam Kingham
1 místo Karolína Gondeková
1 místo Jakub Slaba
2 místo Jakub Jandourek
2 místo Amálie Šepsová
2 místo Jakub Slovák
3 místo Karolína Gondeková
3 místo Michal Gondek
3 místo Jan Novotný
KATA TÝM
mladší žáci 2008-2007
2 místo Jakub Slaba
2 místo David Krčmář
2 místo Adam Kingham
3 místo Josef Čebiš
3 místo Martin Všetečka
3 místo Pavel Sova
4 místo Jakub Čebiš
4 místo Matěj Němeček
4 místo Jan Novotný
6 KATA TÝM MIX
3 místo David Krčmář
3 místo Jakub Slaba
3 místo Lucie Brosová
KATA TÝM MIX
2 místo Than Binh Nyguen
2 místo Lukáš Budínský
2 místo Adéla Kolářová
 

Administrace © 2010-2018