Oddílové výsledky z Poháru TKF

Vytvořeno: 21.11. 2019

Seznam


Datum a místo konání: 16.11.2019 Praha

Z našeho oddílu nastoupilo na soutěž celkem 40 závodníků, kteří závodili v disciplinách kata jednotlivě a tým, kihon, kihon ippon kumite, jyu ippon kumite, kumite a enbu. Tentokrát závodníci vybojovali opravdu velké množství medailí a pohárů - viz výsledky.

Foto z akce je ve fotogalerii.

Výsledky členů oddílu

   
mladší žáci 2012-2013
bez STV KIHON
1 místo Oskar Bobek
2 místo Hud Dan
3 místo Hud David
mladší žáci 2011-2010
bez STV KIHON
KIHON
1 místo Vítek Ječmen
2 místo Václav Marek
3 místo Filip Zalepa

ml.žákyně 2012-2013
9 KYU
KATA
1 místo Jana Zubinová
mladší žákyně 2010-2011
8-7 KYU
KATA
1 místo Karolína Gondeková
mladší žákyně 2009-2008
8-7 KYU
KATA
1 místo Klára Uríková
mladší žáci 2011-2010
9-8 KYU - 2011
KATA
2 místo Martin Málek
3 místo Štěpán Tesař
8 KYU - 2010
KATA
3 místo Josef KoLář
3 místo Filip Navrátil
7 KYU - 2010
KATA
1 místo Michal Gondek
2 místo David Školný
3 místo Jan Linhart
5 místo František Martínek
7 KYU - 2011
KATA
1 místo Filip Hartman
2 místo Jakub Urík
3 místo Patrik Mašek
3 místo David Komínek
mladší žáci 2009-2008
8-7 KYU - 2009
KATA
1 místo Michal Halovchyk
2 místo Jan Halberstadt
3 místo Adam Kingham
mladší žáci 2008
8-7 KYU - 2008
KATA
1 místo Jakub Slaba
2 místo David Krčmář
6 KYU
KATA
3 místo Marek Vítek
3 místo Dominik Lekovski
kadet 2005-2004
5-4 KYU
KATA
2 místo Lukáš Budínský
dorostenky 2003-2002
3 KYU-DAN
KATA
1 místo Jindřiška Jermářová
2 místo Michaela Kutnohorská
junioři 2001-2000-99
KATA
1 místo Tomáš Zummer
senioři
9 KYU
KATA
1 místo Michal Málek
5 KYU
KATA
1 místo Jan Slaba
2 místo Josef Urík
 
mladší žákyně 2011-2010
KATA TÝM
1 místo Jana Zubinová
1 místo Karolína Gondeková
1 místo Klára Uríková
mladší žákyně/žáci 2011-2010
KATA TÝM MIX
1 místo Michal Gondek
1 místo Karolína Gondeková
1 místo Klára Uríková

2 místo Josef KoLář
2 místo Michal Halovchyk
2 místo David Školný

3 místo Karolína Gondeková
3 místo Filip Navrátil
3 místo David Školný
mladší žáci 2011-2010
KATA TÝM
2 místo Filip Hartman
2 místo David Komínek
2 místo Jakub Urík
mladší žáci 2011-2010
KATA TÝM
1 místo Štěpán Tesař
1 místo František Martínek
1 místo Jakub Slaba

2 místo Martin Málek
2 místo Jan Linhart
2 místo Patrik Mašek
mladší žáci 2009-2008
KATA TÝM
1 místo Adam Kingham
1 místo Jakub Slaba
1 místo David Krčmář

2 místo Dominik Lekovski
2 místo Marek Vítek
2 místo Jan Halberstadt
dorostenky
KATA TÝM
1 místo Michaela Kutnohorská
1 místo Jindřiška Jermářová
1 místo Ema Filipská
junioři
KATA TÝM
1 místo Tomáš Zummer
1 místo Lukáš Budínský
1 místo Jakub Slaba

ENBU M-M
mladší žáci
1 místo Jakub Slaba
1 místo David Krčmář
mladší žáci 2011-2010
KIHON KUMITE
1 místo Filip Hartman
3 místo Jakub Urík
3 místo Martin Málek
mladší žákyně 2009- 2008
KIHON KUMITE
1 místo Klára Uríková
mladší žáci 2011-2010
KIHON IPPON KUMITE
1 místo Filip Hartman
2 místo David Komínek
3 místo Jakub Urík
3 místo Michal Gondek
mladší žáci 2009-2008
JYU IPPON KUMITE
1 místo Jakub Slaba
2 místo Dominik Lekovski
dorostenci 2003-2002-2001
KO-GO KUMITE
3 místo Tomáš Zummer
senioři
KUMITE
1 místo Ladislav Tranta
 

 

 

Administrace © 2010-2020