Nominace na Mistrovství světa WFF 2019

 

Mistrovství světa Fudokan karate kadet, junior, senior

8th World Fudokan Karate Championships
Mistrovství světa Fudokan karate kadetů, junior, senior, veteránů

Světový pohár Fudokan Karate pro děti do 13 let

Datum a místo konání: 30.10-3.11.2019 Německo, Sindelfingen (u Stuttgartu)

 

Potvrzené nominace členů oddílu na Mistrovství světa

 

Nominace dětí do 13 let

 

Karolína Gondeková
kategorie 2011-2010

Hana Růžičková
kategorie 2011-2010
Klára Uríková
kategorie 2009-2008
     
David Komínek
kategorie 2011-2010
Jakub Urík
kategorie 2011-2010
Martin Málek
kategorie 2011-2010
   
 David Komínek
kategorie 2011-2010
 Michal Gondek
kategorie 2011-2010
 Jakub Slaba
kategorie 2009-2008
   
Luboš Sajko
kategorie 2007-2006 
 Martin Všetečka
kategorie 2007-2006
Dominik Lekovski
kategorie 2007-2006 
     
Adéla Kolářová
kategorie 2007-2006 
Alice Pavelková
kategorie 2007-2006 
 
     
 

 Nominace
kadetů-juniorů-seniorů

 
   
 Lukáš Budínský
kategorie kadet
Michaela Kutnohorská
kategorie juniorky 
Jindřiška Jermářová
kategorie juniorky 
     
 Jan Mackovčak
kategorie junior
 Vojtěch Malecha
kategorie junior
Tomáš Zummer
kategorie st.junior 

 
   
Ladislav Tranta
kategorie senior
Tomáš Kutnohorský
kategorie st.junior
Karel Minichbauer
kategorie senior
 
 Petr Suja
kategorie senior
 Diana Soebajová
kategorie seniorky
Jindřich Jermář
kategorie senior 

 

Organizační informace k MS:

SPOLEČNÁ DOPRAVA:

ODJEZD: 31.10.2019 čtvrtek - v ranních hodinách (čas a místo nástupu v Praze bude upřesněno), bus RegioJet - Fun&Relax
NÁVRAT: 03.11.2019 neděle - odjezd z Sindelfingen večer po skončení finále

PROGRAM Fudokan Traditional Karate:
31.10.
10.00-18.00 Kurz rozhodčích
12.00-21.00 registrace

01.11.
09.00 Opening ceremony
09.30 – 20.00 eliminace, semifinal, final kategorie dětí

02.11.
09.00 – 18.00 eliminace, semifinal, final kategorie Cadet, Junior, Youths

03.11 09.00 – 18.00 eliminace, semifinal, final kategorie Seniors, Veterans

PROGRAM Sport Fudokan Karate:
31.10.
10.00 -18.00 registrace
14.00 –18.00 kurz rozhodčích, porada

01,11,
09.00 Opening ceremony
10.30-21,00 Eliminace, semifinal, final pro individuální kategorie: Juniors, Under 21, Seniors, Master, Veterans

02,11.
09,00 Eliminace, semifinal, Final kategorie dětí, 14.30 kadet

03,11.
09.00-12.00 Eliminace, final pro týmové kategorie: Juniors, Under 21, Seniors, Master, Veterans

Administrace © 2010-2019