12-13 starší žákyně/žáci

Budinský Lukáš

31.01. 2016

  rok 2016 Pohár nadějí...

Čebiš Josef

14.04. 2017

rok 2017 Pohár nadějí Prague...

Fleková Kateřina

03.02. 2018

rok 2017 Vánoční pohár - 2.místo kata

Dondová Adéla

25.12. 2014

  rok 2014 Vánočn...

Kornilov Michal

09.01. 2014

rok 2013 Vánoční...

Kříž Adam

02.02. 2017

  rok 2016 Pohár TK - 1,místo kata Vánoční pohár - 1.místo kata rok 2017 Pohár nadějí (1) - 2.místo kata Pohár TKF - 2.místo kata 8 kyu, 3.místo kata tým Vánoční pohár - 3.místo kata tým  

Kolářová Adéla

31.01. 2016

  rok 2015 Vánoční...

Říha Jakub

26.08. 2012

Říha Jakub rok 2012 Pohár Monínec...

Jermář Jan

24.06. 2012

Jermář Jan rok 2009 III.kolo NP – 2.místo kata, 2.místo kata tým Pohár TKF – 2.místo kata,2.místo kata...

Vajrauchová Valentina

24.05. 2012

Vajrauchová Valentina národní soutěže rok 2011 Vánoční pohár - 2.místo kihon

Petráček Šimon

29.07. 2012

Petráček Šimon rok 2010 Pohár TKF – 3.místo kata, 2.místo kata tým Pohár nadějí – 2.místo kata MČR – 2.místo kata tým  

Kouřimský David

31.01. 2016

  rok 2015 Vánoční pohár...

Beneš Marek

07.09. 2014

Beneš Marek rok...

Havránek František

12.03. 2014

rok 2014 Pohár...

Veverka Tomáš

20.01. 2014

rok 2014 Pohár nadějí TKF - 1.místo kata Pohár TKF - 1.místo kata Pražský pohár karate - 1.místo kata Pohár nadějí, 2.místo kata, 2.místo kata tým Pohár Monínec - 2.místo kata  rok 2016 Pohár TKF 3.místo kata, 2.místo...

Šíp David

06.11. 2012

Šíp David rok 2012 Pohár nadějí...

Breburda Lukáš

28.07. 2012

Breburda Lukáš rok 2007

Vodňanský Karel

26.06. 2012

  Vodňanský Karel rok...

Nouzák Boris

24.06. 2012

  Nouzák Boris rok 2007 III.kolo NP – 2.místo kata, 1.místo kata tým Pražský pohár karate – 1.místo kata, 3.místo...

Eltifi Marian

27.05. 2012

Elfifi Marian rok 2012 III. kolo NP - 4.místo kata

Bohatec Samuel

24.05. 2012

Bohatec Samuel rok 2009 Vánoční...

Dumalas Mikoláš

24.05. 2012

Dumalas...

Hupka Jiří

24.05. 2012

Hupka Jiří rok 2009 Vánoční...

Ondok Tomáš

23.05. 2012

Ondok Tomáš rok 2009

Jankovec Filip

23.05. 2012

Jankovec Filip rok 2008 III.kolo...

Knetl Matěj

23.05. 2012

Knetl Matěj rok 2007

Lobko Adrian

23.05. 2012

Lobko Adrian rok 2009 I.kolo...

Krejbich Daniel

23.05. 2012

Krejbich Daniel rok 2010

Vaňková Julie

28.07. 2012

Vaňková Julie rok 2006 III.kolo...

Walitza Dennis

24.06. 2012

Walitza Dennis rok 2011

Administrace © 2010-2018