Přijetí nejlepších závodníků na Staroměstské radnici

Vytvořeno: 30.01. 2018

Seznam

Dne 30.ledna 2018 se uskutečnilo přijetí a ocenění nejlepších závodníků, které uspořádal Magistrát hlavního města Prahy v krásných historických prostorách Staroměstské radnice.
Závodníci byli oceněni na základě výsledků a účasti na Světovém poháru mládeže a Mistrovství světa Fudokan Karate 2017. Cenné pamětní medaile předal závodníkům Ing.Antonín Lébl, zastupitel HMP a předseda Výboru pro sport. Oceněni byli závodníci Štěpán Moník za 1.místo na kata, Than Bin Nyguyen za 3.místo na kata, Tomáš Kutnohorsrký za 4.místo za enbu. Další pamětní medaile dostali také závodníci za 5.-8.místo a účast - Luboš Sajko, Martin Všetečka, Valentina Vajrauchová, Michaela Kutnohorská, Jakub Navrátil, Julie Kulawiecová, Ladislav Tranta, Karel Minichbauer.
Pan předseda Ing.Antonín Lébl ve svém projevu zdůraznil nejen skvělé výsledky závodníků, ale také pravidelnou přípravu na trénincích a podporu rodičů. Ocenil práci oddílových trenérů – Rachmy Soebajo, 9 Dan, Adam Soebajo, Diana Soebajová, kteří obdrželi medaile za trenérskou činnost. Přijetí bylo ukončeno slavnostním přípitkem.
Po té následovala prohlídka historických prostor Staroměstské radnice. Celá akce proběhla v příemné slavnostní atmosféře, ke které také přispěli rodiče a prarodiče oceněných závodníků, kteří byli také pozváni na tuto významnou událost.
Organizačně akci velmi pečlivě připravila ing. Aneta Klimešová, referentka protokolu HMP.