Výsledky z Vánočního poháru

Vytvořeno: 11.12. 2016

Seznam


Dne 4.prosince 2016 se konal tradiční Vánoční pohár, kterého se účastnili také závodníci našeho oddílu. Podařilo se jim vybojovat celkem 14 zlatých medailí v jednotlivcích a 3 x zlato v kata týmech. Vítězové získali nejen poháry a medaile, ale také lapy na karate.

Fotografie z akce:

Výsledky členů oddílu:

mladší žáci 2009 a ml. KIHON 0 kyu
2.místo Sova Patrik TK Čakovice
mladší žáci 2009 a ml. KATA 9 kyu
1.místo Holík Denis Rajawali Sakti
mladší žáci 2009 a ml. KATA 8-7 kyu
1.místo Than Binh Nguyen Rajawali Sakti
mladší žáci (2008-2007) KATA 9 kyu
1.místo Sova Pavel TK Čakovice
2.místo Cupal Jakub TK Čakovice
mladší žáci (2008-2007) KATA 8 kyu - 7 kyu
1.místo Vejchodský Jan Rajawali Sakti
2.místo Flek Matěj TK Březiněves
3.místo Svoboda Filip Rajawali Sakti
mladší žáci (2008-2007) KATA 6 kyu
1.místo Sajko Luboš Rajawali Sakti
mladší žákyně (2006-2005) KATA 8-7 kyu
1.místo Kolářová Adéla Rajawali Sakti
2.místo Cihlářová Emma Rajawali Sakti
mladší žákyně (2006-2005) KATA 6-5 kyu
1.místo Vajrauchová Valentina Rajawali Sakti
2.místo Malá Adéla Rajawali Sakti
mladší žáci (2006-2005) kata 9 kyu
1.místo Kříž Adam TK Čakovice
mladší žáci (2006-2005) kata 7 kyu
1.místo Kučera Matyáš Rajawali Sakti
3.místo Budínský Lukáš Rajawali Sakti
mladší žáci (2006-2005) kata 6 kyu
1.místo Malý David Rajawali Sakti Praha
mladší žáci (2006-2005) kata 3-4 kyu
2.místo Barták Zdeněk Rajawali Sakti Praha
 
starší žáci (2004-2003) kata 8 kyu
1.místo Moník Štěpán Rajawali Sakti
starší žáci (2004-2003) kata 6-4 kyu
1.místo Zummer Filip Rajawali Sakti Praha
starší žákyně (2003-2002) kata
2.místo Kutnohorská Michaela Rajawali Sakti
kadet (2002-2001) kata 6-7 kyu
1.místo Mackovčak Jan Rajawali Sakti Praha
2.místo Zummer Tomáš Rajawali Sakti Praha
kadet (2002-2001) kata 3 kyu
1.místo Navrátil Jakub Rajawali Sakti Praha

KATA TÝM 2007-2008 A
1.místo Malá Adéla Rajawali Sakti
1.místo Malý David
1.místo Sajko Luboš
KATA TÝM 2007-2008 B
1.místo Than Binh Nguyen Rajawali Sakti
1.místo Kolářová Adéla
1.místo Vejchodský Jan
KATA TÝM 2006-2005
2.místo Kolářová Adéla Rajawali Sakti
2.místo Malá Adéla
2.místo Cihlářová Emma
KATA TÝM 2004-2003
1.místo Mackovčak Jan Rajawali Sakti
1.místo Zummer Filip
1.místo Zummer Tomáš
2.místo Budinský Lukáš Rajawali Sakti
2.místo Moník Štěpán
2.místo Mackovčak Jan
 

 

Administrace © 2010-2019