Výsledky z Národního poháru a Poháru nadějí

Vytvořeno: 24.04. 2018

Seznam


Tuto sobotu, 21.dubna se konal Národní pohár a Pohár nadějí ve sportovní hale Sokola Kobylisy. Z našeho klubu se účastnilo celkem 30 závodníků, z toho pro řadu závodníků to byl jejich první start v soutěži. Foto z akce je ve fotogalerii

Výsledky:

Národní pohár 2.kolo

Pohár nadějí

mladší žáci 2012-2011
pořadí KATA
1 místo Filip Hartman
mladší žáci 2008-2007
pořadí KATA
4 místo Luboš Sajko
dorostenky 2002-01-00
pořadí KATA
3 místo Michaela Kutnohorská
junioři 1999-98-97
pořadí KATA
2 místo Tomáš Kutnohorský
4 místo John Blanco Argollo
senioři
pořadí KATA
1 místo Milan Fengl
mladší žáci 2008-2007
pořadí JYU IPPON KUMITE
1 místo Luboš Sajko
2 místo Domink Lekovski
3 místo Jakub Slaba
dorostenci 2002-2001-2000
pořadí KUMITE
3 místo Vojtěch Malecha
Senior 18 let a st
pořadí KUMITE
1 místo Milan Fengl
mladší žáci/žákyně 2012 -2011
pořadí KATA TÝM MIX
1 místo Mariana Lekovská
1 místo Filip Hartman
1 místo Patrik Mašek
mladší žáci 2010-2009
pořadí KATA TÝM
1 místo David Školný
1 místo Than Binh Nyguen
1 místo Jakub Slaba
2 místo Michal Halovchyk
2 místo Than Binh Nyguen
2 místo Zdeněk Zeman
3 místo Jan Novotný
3 místo Michal Gondek
3 místo Filip Hartman
mladší žáci/žákyně 2010-2009 MIX
pořadí KATA TÝM MIX
3 místo Karolína Gondeková
3 místo Michal Gondek
3 místo Filip Navrátil
starší žáci/žákyně 2006-2005
pořadí KATA TÝM MIX
1 místo Filip Zummer
1 místo Tomáš Zummer
1 místo Adéla Kolářová
 
KATA mladší žákyně 2012-2011
0-9 KYU
1 místo Mariana Lekovská
2 místo Nela Kocisková

KATA mladší žáci 2012-2011
9 KYU
1 místo Filip Hartman
2 místo Patrik Mašek

KATA mladší žákyně 2010-2009
9 KYU
2 místo Karolína Gondeková

KATA mladší žáci 2010-2009
9 KYU
2 místo Filip Navrátil
3 místo Michal Gondek

KATA mladší žáci 2010-2009
9 KYU
1 místo Michal Halovchyk

KATA mladší žáci 2010-2009
8 - 7 KYU
2 místo David Školný

KATA mladší žáci 2010-2009
6 KYU-5 KYU
2 místo Zdeněk Zeman
3 místo Than Binh Nyguen

KATA mladší žákyně 2009-2010
8 - 7 KYU
3 místo Lucie Brosová

KATA mladší žáci 2008-2007
9 KYU
1 místo Jan Novotný

KATA mladší žáci 2008-2007
8 KYU-7 KYU
1 místo Jakub Slaba
3 místo Martin Všetečka
4 místo Dominik Lekovski

KATA kadet 2004-2003
6 KYU-4 KYU
4 místo Filip Zummer
 

Administrace © 2010-2018