Výsledky z Národního poháru a Poháru nadějí

Vytvořeno: 16.01. 2018

Seznam


Tuto sobotu, 13.ledna 2018, se konal Národní pohár a Pohár nadějí ve sportovní hale BB Arena v Praze Letňanech. Obou soutěží se celkem se účastnilo 20 závodníků z našeho oddílu. Foto z akce je ve fotogalerii.

Výsledky členů oddílu

   

POHÁR NADĚJÍ

pořadí mladší žákyně 2012-2011 KATA
0-9 KYU
1 místo Veronika Havelková
2 místo Nela Kocisková
3 místo Jana Podholová

pořadí mladší žáci 2010-2009 KATA

9 KYU
1 místo Halovchyk Michal
2 místo Henrich Fuček
8 KYU-7 KYU
1 místo Denis Holík
2 místo David Školný
6 KYU-5 KYU
4 místo Than Binh Nyguen

pořadí mladší žákyně 2008-2007 KATA
8 - 7 KYU
2 místo Lucie Brosová

pořadí mladší žáci 2008-2007 KATA
9 KYU
1 místo Jakub Slaba
2 místo Vascautan Dan
4 místo Jan Novotný

pořadí mladší žáci 2008-2007 KATA

8 KYU-7 KYU
1 místo Martin Všetečka
  

KATA TÝM
pořadí st.žáci/žákyně, kadet, dorost MIX
1 místo Štěpán Moník
1 místo Valentina Vajrauchová
1 místo Jan Mackovčak

pořadí st. žáci/žákyně 2006-05 MIX KATA TÝM
2 místo Adéla Kolářová
2 místo Valentina Vajrauchová
2 místo Than Binh Nyguen

I.KOLO NÁRODNÍHO POHÁRU

pořadí starší žákyně 2006-2005 KATA
1 místo Valentina Vajrauchová
4 místo Adéla Kolářová

pořadí dorostenky 2002-01-00 KATA

2 místo Michaela Kutnohorská

pořadí junioři 1999-98-97 KATA

3 místo Tomáš Kutnohorský

 

pořadí místo Seniorky 21 let a st KATA
1 místo Diana Soebajová

pořadí Senioři 21 let a st. KATA
3 místo Milan Fengl

 

pořadí SENIOŘI KATA TÝM
1 místo Tomáš Kutnohorský
1 místo Stanislav Coufal
1 místo Milan Fengl

pořadí KADET 2004-2003 EN-BU MIX

4 místo Valentina Vajrauchová
4 místo Štěpán Moník

pořadí dorost 2002-2000 KUMITE
3 místo Vojtěch Malecha

Senior 21 let a st KUMITE
2 místo Karel Minichbauer

pořadí SENIOŘI KATA TÝM
1 místo Tomáš Kutnohorský
1 místo Stanislav Coufal
1 místo Milan Fengl

Veronika Havelková 1.místo, Nela Kocisková 2.místo, Jana Podholová 3.místo kata

Slaba Jakub 1.místo, Vascautan Dan 2 místo kata

Denis Holík 1.místo, David Školný 2.místo kata

Martin Všetečka 1 místo kata

Valentina Vajrauchová 1.místo kata

Štěpán Moník 2.místo kata

poz.další fotky medailistů budou doplněny

 

Administrace © 2010-2018