Výsledky mezinárodních soutěží

Významné úspěchy členů oddílu Rajawali Sakti na mezinárodních soutěžích

►rok 1993

I. Mistrovství Evropy tradičního karate Fudokan juniorů, 23.- 24.10.1993, Zallagerze, Maďarsko

  1. Petr Suja, Ladislav Pokorný, Petr Mikeš - 2. místo kata tým
  • Petr Suja - 3.místo kumite jednotlivců

Evropský pohár tradičního karate Fudokan, 06/1993 Rimini, Itálie

  1. Ladislav Kříž - 2.místo kumite senior
  2. Saod Hawaz - 3.místo kata senior

►rok 1994

Mistrovství Evropy ETKF senior 06/1994, Passau, Německo

  1. Ladislav Kříž, Petr Suja, Ladislav Pokorný - 5.místo kumite tým

Mistrovství Evropy TKF 1994, Praha mistrovstvi-evropy-tkf-senioru-praha-1994

  • Petr Suja, Zbyněk Vinš, Petr Mikeš – 4.místo kata tým
  • Petr Suja, Zbyněk Vinš, Ladislav pokorný - 4.místo kumite tým

Prague Open Cup Traditional Karate – senior, 12/1994, Praha

  1. Marcela Kubíčková - 3. místo kata
  2. Petr Suja, Ladislav Pokorný, Zbyněk Vinš - 2. místo kata tým
  3. Petr Suja - 3. místo fukugo

►rok 1995

International Traditional Karate Cup,cadet, 6/1995, Cervia, Itálie international-championship-cervia-italie-1995

  1. Diana Soebajová - 2.místo kata
  2. Michael Borovička – 3.místo kata

Fudokan Cup Traditional Karate, 1995, Maďarsko

  1. 1.místo kata a 2.místo kumite – Petr Suja
  2. 2.místo kata – Zbyněk Vinš
  3. 3.místo kata – Diana Soebajová
     

►rok 1996

Mistrovství Evropy ETKF senior, Bukurešť, 5/1996 Rumunsko

  1. Ladislav Kříž, Petr Suja, František Prokop - 3.místo kumite tým

Euro Asia Cup Traditional Karate senior, 08/1996, Dillí, Indie

  1. Petr Suja - 2.místo kumite a 3.místo kata

Zamosc Cup Traditional Karate, 1996, Polsko

  1. Diana Soebajová, 2.místo kumite, 3.místo kata

►rok 1997

I. Klubové Mistrovství Evropy tradičního karate Fudokan senior, 03/1997, Praha klubove-mistrovstvi-evropy-praha-1997

  1. Diana Soebajová- 3. místo kata ženy
  2. Petr Suja, Ladislav Pokorný, Ladislav Kříž- 3.místo kata tým

Euro Asia Cup Traditional Karate, 04/1997, Dillí Indie euro-asia-cup-1997-indie

  1. Petr Suja -1.místo kumite a 3.místo kata senior

V. Mistrovství Evropy tradičního karate Fudokan kadet a junior 1997, Budva, Jugoslávie

  1. Adam Soebajo, Diana Soebajová - 2.místo enbu mix kadet

2nd European Traditional Karate Games – (ETKF) 18. 5. 1997 Geleen, Holandsko

  1. Adam Soebajo- 1. místo kata
  2. Adam Soebajo, Diana Soebajová - 2.místo enbu mix

►rok 1998

I. International Youg People Championship of Europe, 2-3.května 1998, Kragujevac, Jugoslavie

  1. Adam Soebajo - 2.místo kata kadet
  2. Adam Soebajo - Diana Soebajová - 2.místo enbu mix kadet

►rok 2000

VIII. Mistrovství Evropy tradičního karate Fudokan kadetů a seniorů, 26.4. 2000 – Praha mistrovstvi-evropy-tkf-2000-praha-kadet-a-senior

  1. Adam Soebajo, Diana Soebajová - 2.místo enbu mix kadet

I. Mistrovství Evropy tradičního karate Fudokan mládeže a juniorů, 26.4. 2000 – Praha

  1. Oliver Hawaz, Tomáš Pitr a Jan Kováč - 3.místo kata tým děti A
  2. Julie Vaňková, Šárka Siváková a Petra Kovářová – 2.místo kata tým děti C

►rok 2001

IX. Mistrovství Evropy tradičního karate Fudokan juniorů, 23.-26.03. 2001, Praha mistrovstvi-evropy-tkf-2001-praha

  1. Adam Soebajo, Pavel Šrámek, Jiří Kapoun - 3. místo kata tým junioři
  2. Adam Soebajo, Diana Soebajová - 3. místo enbu mix junioři

I. Mistrovství Evropy tradičního karate Fudokan mládeže, 2001 – Praha

  1. Oliver Hawaz, Tomáš Pitr a Jindřich Jermář 1.místo kata tým děti B
  2. Daniel Berkman, Přemek Talich a Martin Růžička – 3 místo kata tým děti B
  3. Oliver Hawaz - 2.místo kata jednotlivci děti B
  4. Sara Polaková, Denisa Heráčková, Nikola Laškovská - 2.místo kata tým děti B
  5. Magdaléna Klímová, Soňa Herdová a Aneta Segmullerová – 3.místo kata tým děti B

►rok 2002

„1st President Cup“ 2002, Turkmenistán

  1. Petr Suja - 1.místo kumite, 1.místo kata senioři

X. Mistrovství Evropy tradičního karate Fudokan 2002– Rumunsko

  1. Šrámek, Kapoun, Jarůšek - 3.místo kata tým junioři

►rok 2003

III.Mistrovství Evropy tradičního karate Fudokan mládeže 2003, Polsko mistrovstvi-evropy-mladeze-2003-polsko

  1. Jan Friml, Jindřich Jermář, Jan Holman – 4.místo kata tým

XI. Mistrovství Evropy tradičního karate Fudokan, kadet, senior, 25.-27.4. 2003, Praha mistrovstvi-evropy-tkf-praha-2003

  1. Ladislav Kříž, Petr Suja, Martin Pokorný, Karel Kašák - 1.místo kumite tým senioři
  2. Monika Klečková a Milan Jarůšek - 2.místo enbu mix kadet

Mistrovství Evropy tradičního karate Fudokan juniorů- 12/2003, Vranje, Bosna a Hercegovina

  1. Soebajová Diana, Soebajo Adam - 2.místo enbu mix junioři

►rok 2004

XII. Mistrovství Evropy tradičního karate Fudokan-Shotokan kadet, junior, senior 26.-28.11.2004 - Praha mistrovstvi-evropy-tkf-praha-2004

  1. Diana Soebajová - 2.místo fukugo seniorky
  2. Petr Suja, Ladislav Kříž, Martin Pokorný, Antonin Jary - 2.místo kumite tým senioři
  3. Adam Soebajo - 3.místo fukugo junioři

IV. Mistrovství Evropy tradičního karate Fudokan-Shotokan dětí 26.-28.11.2004 - Praha mistrovstvi-evropy-tkf-praha-2004

  1. Jan Kozák, Ondřej Fiala, František Ryba – 1.místo kata tým děti A
  2. Patrik Uhrin, Daniel Řezáč a Ondřej Kothánek – 2.místo kata tým děti A
  3. Nikol Beringerová, Angelika Petrová, Veronika Masaříková – 2.místo kata tým děti C

►rok 2005

XIII. Mistrovství Evropy tradičního karate Fudokan-Shotokan 21,.22.5.2005, -Bělehrad Srbsko

  1. Diana Soebajová - 4.místo kata ženy

Prague Open Cup 2005 prague-open-cup-2005

  1. Jan Kozák – 1.místo kata 97/96
  2. Oliver Hawaz – 1.místo kata 95/94
  3. Martin Kodet – 3.místo kata 95/94
  4. Oliver Hawaz, Radek Moravec, Martin Kodet – 1.místo kata tým
  5. Jan Kozák, František Ryba, Ondřej Fiala – 3.místo kata tým
  6. Diana Soebajová – 1.místo kata ženy, 1.místo kumite ženy
  7. Veronika Štorková – 3.místo kata ženy

►rok 2006

XIV. Mistrovství Evropy tradičního karate Fudokan-Shotokan - senioři, 24.-25.11.2006 Benevento, Itálie

  1. Diana Soebajová – 4.místo fukugo ženy seniorky,

Prague Open Karate Cup 2006 prague-open-karate-cup-2006

  1. Kozák Jan – 1.místo kata 97/96
  2. Korb Jan – 3.místo kata 97/96
  3. Fiala Ondřej – 1.místo kata 95/94
  4. Berkman Dan, Kodet Martin, Moravec Radek – 1.místo kata tým A
  5. Masařík Dan, Ježek Petr, Talich Přemek – 1.místo kata tým B
  6. Soebajová Diana – 1.kata ženy
  7. Knauerová Monika – 2.místo kata ženy
     

►rok 2007

XV. Mistrovství Evropy tradičního karate Fudokan-Shotokan 27.-30.dubna 2007- Rusko mistrovstvi-evropy-tkfs-rusko-2007

  1. Diana Soebajová - 3.místo fukugo ženy

►rok 2008

II. Mistrovství světa tradičního karate Fudokan-Shotokan 2008, Lodž Polsko

  1. Diana Soebajová - 5.-8.místo fukugo ženy

►rok 2009

XVII. Mistrovství Evropy tradičního karate Fudokan-Shotokan 2009 - Polsko

  1. Diana Soebajová - 6.místo kata ženy, Diana Soebajová - 5.-8.místo fukugo ženy

►rok 2010

III. Mistrovství světa tradičního karate Fudokan-Shotokan 2010, Bělehrad, Srbsko mistrovstvi-sveta-tkfs-2010-belehrad

  1. Diana Soebajová - 5.-8.místo fukugo seniorky 
  2. Klára Šťastná - 6.místo kata

Slovakia Open 2010 slovakia-open-2010

  1. Diana Soebajová – 1.místo kata ženy
  2. Radek Moravec – 1.místo kumite dorostenci
  3. Klára Štastná – 3.místo kata kadetky
  4. Jan Kozák – 1.místo kata kadet

Mistrovství Evropy tradičního karate Fudokan-Shotokan 2011, Bělehrad mistrovstvi-evropy-tkfs-2011

  1. Diana Soebajová – 5-8.místo fukugo
  2. Jan Kozák – 5.-8 místo kata
     

►rok 2012

Mistrovství Evropy TKFS 2012 Polsko mistrovstvi-evropy-tkfs-polsko-2012

  1. Diana Soebajová, Pavel Řezníček - 3.místo En-bu

 

1.Fudokan Cup Dr.Ilija Jorga, Praha 1-fudokan-cup-dr-ilija-jorga-praha-2012

  • 1.místo - oddíl Rajawali Sakti (celkové pořadí klubů) 

 

rok 2013
Mistrovství světa karate Fudokan Praha 2013

  • 3.místo kumite tým senioři - Suja Petr, Pokorný Martin, Kříž Ladislav, Saod Hawaz
  • 3. místo kumite jednotlivci senioři - Suja Petr

 

rok 2015
Mistrovství Evropy karate Fudokan, Itálie, Neapol 2015

  • 3.místo enbu muži junior - Jan Kozák a Tomáš Kutnohorský
  • 5.-8.místo kata kadet - Tomáš Kutnohorský
     

 

 

 


 

Galerie

1.Fudokan Cup Praha 2012, 1.oddíl Rajawali Sakti

Mistrovství Evropy 2012 Polsko, 3.místo En-bu, Soebajová Diana, Pavel Řezníček

Mistrovství světa 2011

Mistrovství Evropy 2011

Slovakia Open 2010, medailisté Soebajová, Štastná, Moravec, Kozák

Mistrovství světa 2010, Bělehrad

Mistrovství Evropy 2010 Kypr, Limassol

Mistrovství Evropy 2007, Diana Soebajová, 3.místo fukugo

Prague Open Cup 2006, 1. a 3.místo kata tým

Prague Open Cup 2005, Jan kozák, 1.místo kata

Mistrovství Evropy 2004, Adam Soebajo, 3.místo fukugo

Mistrovství Evropy 2004, Diana Soebajová, 2.místo fukugo

Mistrovství Evropy 2004, 1.místo kata tým, Kozák, Ryba, Fiala

Mistrovství Evropy 2003, 1.místo kumite tým senioři

Mistrovství Evropy 2003, Polsko, Jan Friml, Jindřich jermář, Jan Holman, Jan Sekáč

Mistrovství Evropy 2003, Jarůšek Milan, Klečková Monika, 2.místo enbu mix

Mistrovství Evropy TKF 2001, 3.místo enbu - iAdam Soebajo a Diana Soebajová

Mistrovství Evropy TKF 2001, 3.místo kata tým, Soebajo, Šrámek, Kapoun

Mistrovství Evropy 2001, 1. a 3. místo kata tým

Mistrovství Evropy TKF 2000, Adam.Soebajo, Diana Soebajo, 2.místo en-bu

Mistrovství Evropy 1998 - Adam Soebajo, 2.místo kata

2.European Trad.Karate Games, Gellen 1997, 1.místo kata Adam Soebajo, 2.m.enbu A.Soebajo, D.Soebajo

Euro Asia Cup, Indie 1997, Petr Suja, 1.místo kumite, 3.místo kata

Zamosc Cup 1996, 2.místo kumite D.Soebajová

International Trad.Karate Cup Itálie 1995, M.Borovička,3.místo kata, A.Kryštůfek 4.místo

International Trad.Karate Cup Itálie, 2.místo kata D.Soebajová
Administrace © 2010-2017