Výsledky MČR a Poháru nadějí

Vytvořeno: 13.10. 2017

Seznam


Datum konání: 8.10.2017 Praha

FOTO Z AKCE

Výsledky členů oddílu Rajawali Sakti

     

MISTROVSTVÍ ČR


KATA 2011-2010

2 místo David Školný
KATA 2007-2006

4 místo Martin Všetečka
KATA 2005-2004
3 místo Valentina Vajrauchová
KATA 2003-2002
2 místo Michaela Kutnohorská
4 místo Jindřiška Jermářová
KATA JUNIORKY
2 místo Petra Zenková
3 místo Julie Kulawiecová
KATA TÝM MIX
2 místo Than Binh Ngyuen
2 místo Eliška Navrátilová
2 místo Anežka Navrátilová
KATA TÝM mladší žáci 2010-2008
3 místo Adam Kingham
3 místo Than Binh Nyguen
3 místo David Školný
4 místo David Školný
4 místo Than Binh Nyguen
4 místo Jakub Cupal
KATA TÝM mladší žáci 2007-2006
2 místo Luboš Sajko
2 místo Martin Všetečka
2 místo Josef Čebiš
KATA TÝM MIX st. žáci/žákyně
2 místo Štěpán Moník
2 místo Valentina Vajrauchová
2 místo Jindřiška Jermářová
3 místo Adéla Dondová
3 místo Filip Zummer
3 místo Tomáš Zummer
KATA TÝM kadetky
2 místo Jindřiška Jermářová
2 místo Julie Kulawiecová
2 místo Michaela Kutnohorská
KATA TÝM senioři
2 místo Tomáš Kutnohorský
2 místo Milan Fengl
2 místo Jan Hubáček
KATA TÝM juniorky
1 místo Julie Kulawiecová
1 místo Michaela Kutnohosrká
1 místo Petra Zenková
 

 

MISTROVSTVÍ ČR

EN-BU MIX 2007-2006
3 místo Anežka Navrátilová
3 místo Than Binh Nyguen
EN-BU 2007-2006
2 místo Luboš Sajko
2 místo Martin Všetečka
EN-BU MIX 2001-2000-1999
1 místo Michaela Kutnohorská
1 místo Tomáš Kutnohorský
EN-BU MIX senior 95 a st.
1 místo Jan Hubáček
1 místo Petra Zenková
KUMITE 21 let a st.
2 místo Milan Fengl
3 místo Jan Hubáček
3 místo Karel Minichbauer

POHÁR NADĚJÍ

KATA mladší žáci 2010-2011
9 KYU-8 KYU
1 místo David Školný
KATA mladší žákyně 2009-2008
6 KYU

3 místo Eliška Navrátilová
KATA mladší žáci 2009-2008
0-9 KYU

1 místo David Krčmář
2 místo Alessio Thomas Cocuz
7 KYU
3 místo Jakub Cupal
KATA starší žáci 2005-2004
6 KYU
3 místo Štěpán Moník
5 -4 KYU
2 místo Filip Zummer
KATA mladší žáci 2009-2008
6 KYU

4 místo Than Binh Nyguen
KATA mladší žáci 2007-2006
8 KYU

1 místo Martin Všetečka
7 KYU
4 místo Josef Čebiš
6 KYU
4 místo Jan Vejchodský
 

 

     

 

Administrace © 2010-2017