Výsledky II.kola Národního poháru a Poháru nadějí TKF

Vytvořeno: 26.01. 2016

Seznam


Dne 23.ledna 2016 naši závodníci úspěšně soutěžili na II.kole Národního poháru TKF, kde kromě medailí získali také cenné body k postupu na Mistrovství ČR. Souběžně s touto soutěží se konal Pohár nadějí TKF, zde byli závodníci rozděleni podle věku i pásku, takže v této soutěži měli šanci i úplní začátečníci, kteří zde získali také řadu medailí. Foto z akce je ve fotogalerii.

Výsledky členů oddílu Rajawali Sakti

II.KOLO NÁRODNÍHO POHÁRU TKF

mladší žákyně (2006-2005) KATA
1 místo Malá Adéla
3 místo Vajrauchová Valentina

kadet (2002-2001) kata
1 místo Navrátil Jakub
2 místo Mackovčak Jan

kadetky (2002-2001) kata
2 místo Vajrauchová Viola
3 místo Kutnohorská Michaela
kadet (2002-2001) j.i.kumite
1 místo Purš Daniel

dorostenky 00-99-98 kata
2 místo Kulawiecová Julie
dorostenci 00-99-98 kata
1 místo Kutnohorský Tomáš
2 místo Vávra František

senioři (94 a st.) kata
1 místo Hubáček Jan
2 místo Vajrauch Miroslav
3 místo Němec Petr

KATA TÝM I.
1 místo Vajrauchová Valentina
1 místo Malá Adéla
1 místo Malý David

KATA TÝM II.
1 místo Vajrauchová Viola
1 místo Kulawiecová Julie
1 místo Kutnohorská Michaela

2 místo Mackovčak Jan
2 místo Jásek Patrik
2 místo Navrátil Jakub

KATA TÝM III.
1 místo Hubáček Jan
1 místo Kada Josef
1 místo Vajrauch Miroslav

2 místo Kutnohorský Tomáš
2 místo Vávra František
2 místo Hubáček Jan

POHÁR NADĚJÍ TKF

0 kyu mladší žáci 2009 a ml. KIHON
1 místo Holík Denis
0 kyu mladší žákyně 2009 a ml. KIHON
1 místo Navrátilová Eliška

8 kyu mladší žáci (2008-2007) KATA
1 místo Sajko Luboš
9 kyu mladší žáci (2008-2007) Kihon
1 místo Trojan Vojtěch
3 místo Svoboda Filip

0 kyu mladší žákyně (2008-2007) KIHON
1 místo Šedivá Elen
9 kyu mladší žákyně (2006-2005) KATA
1 místo Navrátilová Anežka

9 kyu mladší žáci (2006-2005) kata
1 místo Budinský Lukáš
2 místo Beránek Mikoláš
7 kyu mladší žáci (2006-2005) kata
2 místo Kučera Matyáš
6 kyu mladší žáci (2006-2005) kata
1 místo Jásek Patrik

starší žáci (2004-2003) kata
1 místo Zummer Filip

kadet (2002-2001) kata
1 místo Zummer Tomáš
 

   

 

 

Administrace © 2010-2019