Karate víkend v Praze

Vytvořeno: 08.10. 2018

Seznam


V sobotu 6.října se konal seminář karate zaměřený na přípravu na nadcházející Mistrovství Evropy ve Slovinsku a v neděli se naši závodníci zúčastnili soutěže Pohár tradičního karate.

Foto ze seminářefoto ze soutěže

Výsledky členů oddílu:

     
mladší žáci 2012-2011
KATA 8-7 kyu

1 místo David Komínek
3 místo Jakub Urík
mladší žákyně 2012-2011
KATA 8-7 kyu

1 místo Jana Podholová
mladší žákyně 2010-2009
KATA 9-7 ky
u
2 místo Veronika Havelková
3 místo Karolína Gondeková
mladší žáci 2010-2009
KATA 8- kyu

1 místo Adam Kingham
2 místo Jan Linhart
3 místo Michal Gondek
KATA 6-4 kyu
2 místo Than Binh Nyguen
mladší žákyně 2008-2007
KATA. 7-6 kyu
2 místo Lucie Brosová
mladší žáci 2008-2007
KATA 9-7 kyu

1 místo Jakub Slaba
KATA, 6 kyu
2 místo Martin Všetečka
KATA, 4 kyu-3 kyu
2 místo Luboš Sajko
starší žáci 2006-2005
KATA

3 místo Lukáš Budínský
4 místo Tomáš Dvořák

 
KATA TÝM
mladší žáci 2008-2007

1 místo Jakub Slaba
1 místo Martin Všetečka
1 místo Luboš Sajko

2 místo Lukáš Budínský
2 místo Than Binh Nyguen
2 místo Jakub Slaba
KATA TÝM
dorostenci 2000-2002

1 místo Jan Mackovčak
1 místo Filip Zummer
1 místo Lukáš Budínský
EN-BU chlapci
mladší žáci 2008-2007

1 místo Luboš Sajko
1 místo Martin Všetečka
En-bu muži
dorostenci 00-02

1 místo Jan Mackovčak
1 místo Filip Zummer
En-bu mix
junioři 99-98-97

1 místo Kutnohorská Michaela
1 místo Kutnohorský Tomáš
mladší žáci 2008-2007
KIHON KUMITE

2 místo Jakub Slaba
mladší žáci 2008-2007
JYU IPPON KUMITE

1 místo Luboš Sajko
2 místo Jakub Slaba
 
dorostenky 2002-01-00
KATA

1 místo Michaela Kutnohorská
dorostenci 2002-01-00
KATA

2 místo Jan Mackovčak
3 místo Tomáš Zummer
junioři 99-98-97
KATA

1 místo Tomáš Kutnohorský
seniorky
KATA

1 místo Diana Soebajová
senior
KATA

1 místo Milan Fengl
KATA TÝM
mladší žáci 2012 -2011

1 místo Filip Hartman
1 místo David Komínek
1 místo Jakub Urík
KATA TÝM MIX
mladší žáci/žákyně 2012 -2011

1 místo Jana Podholová
1 místo Veronika Havelková
1 místo Adam Kingham
KATA TÝM MIX
mladší žáci/žákyně 2010-2009

3 místo Karolína Gondeková
3 místo Michal Gondek
3 místo Jan Linhart


 

Administrace © 2010-2018