10-11 mladší žákyně/žáci

Barták Zdeněk

24.05. 2012

rok...

Sova Pavel

31.01. 2016

  rok 2015 Vánoční pohár...

Holeček Viktor

18.05. 2015

  rok 2015 Pohár nadějí...

Kettner Václav

25.12. 2014

  rok 2014 Vánoční...

Kučera Matyáš

12.03. 2014

rok 2014 I.Pohár...

Navrátilová Anežka

31.01. 2016

  rok 2015 Vánoční pohár...

Malá Adéla

07.04. 2014

Malý David

07.04. 2014

rok 2014 Pražský...

Pavelková Alice

25.06. 2015

  rok 2015 Prague Open Karate...

Sajko Luboš

31.01. 2016

  rok 2015 Vánoční pohár...

Všetečka Martin

26.04. 2017

rok 2017 Pohár TKF - 1.místo...

Beránek Mikoláš

31.01. 2016

  rok 2016 Pohár nadějí...

Cihlářová Ema

31.01. 2016

  rok 2015 Vánoční pohár...

Frei Jaromír

18.05. 2015

  rok 2015 Pohár nadějí...

Jásek Patrik

07.04. 2014

rok 2014 Pražský...

Dvorjančanský David

12.03. 2014

rok 2014 Pohár...

Havránková Alžběta

11.03. 2014

rok 2014 Pohár...

Fanta Maxim

03.03. 2013

Fanta Maxim rok 2013 Pohár TKF -...

Karnet Lukáš

27.06. 2012

Karnet Lukáš rok 2010 I.kolo NP...

Opletal Damián

27.06. 2012

Opletal Damián rok...

Oppolzer Vojtěch

24.05. 2012

Oppolzer Vojtěch rok 2011 Pohár nadějí – 2.místo kata    

Hrodek Ondřej

24.05. 2012

Hrodek...

Hai Xu Benny

24.05. 2012

Hai Xu Benny rok 2011

Lisová Eva

24.05. 2012

Lisová Eva rok 2012

Doškář Jakub

24.05. 2012

Doškář...

Kozák Vojtěch

24.05. 2012

Kozák Vojtěch národní...

Hužvárová Veronika

24.05. 2012

Hužvárová Veronika rok 2010

Hostašová Kateřina

21.05. 2012

Hostašová Katka rok 2010 Vánoční...

Procházka Petr

24.05. 2012

Procházka Petr rok 2011

Tafincev Maxim

31.01. 2016

  rok 2015 Vánoční pohár...

Tedla Jaroslav

24.05. 2012

Tedla Jaroslav rok 2012 Pohár TKF - 3.místo kata Pohár Monínec - 1.místo kata, 3.místo kata tým Pohár nadějí - 3.místo...

Šíp Adam

06.11. 2012

Šíp Adam rok 2012

Šponer Ondřej

06.11. 2012

Šponer Ondřej rok 2012 Pohár nadějí...

Sirotková Emma

24.05. 2012

Sirotková Emma rok...

Schubert Mikoláš

24.05. 2012

Schubert Mikuláš rok 2010 I.kolo...

Sklenařík Adam

24.05. 2012

Sklenařík...

Tomášek Petr

27.01. 2013

rok 2013 Pohár nadějí - 2.místo kihon Pohár...

Vojta Alessandro

18.05. 2015

  rok 2015 Pohár nadějí...

Valeš Michal

24.06. 2012

  Valeš Michal rok 2010 I.kolo NP – 2.místo kata tým Pražský pohár karate – 2.místo kata tým MČR – 2.místo...

Wieser Michal

24.05. 2012

Wiesser Michal rok 2009 Vánoční...

Větrovec Ondřej

24.05. 2012

Větrovec Ondra rok 2009 Vánoční...

Kneiflová Magdaléna

10.07. 2012

Kneiflová Magdaléna rok 2010 Pohár...

Lubina Jan

10.07. 2012

Lubina Jan rok 2010 Pohár TKF –...

Gala David

10.07. 2012

Gala David rok 2009 Vánoční...

Timur Han Imik

24.05. 2012

Timur Han Imik rok 2012

Vaco Rudolf

24.05. 2012

Vaco Rudolf rok 2011

Administrace © 2010-2018