10-11 mladší žákyně/žáci

Barták Zdeněk

24.05. 2012

rok...

Beránek Mikoláš

31.01. 2016

  rok 2016 Pohár nadějí...

Budinský Lukáš

31.01. 2016

  rok 2016 Pohár nadějí...

Čebiš Josef

14.04. 2017

rok 2017 Pohár nadějí Prague...

Cihlářová Ema

31.01. 2016

  rok 2015 Vánoční pohár...

Dondová Adéla

25.12. 2014

  rok 2014 Vánočn...

Doškář Jakub

24.05. 2012

Doškář...

Dvorjančanský David

12.03. 2014

rok 2014 Pohár...

Frei Jaromír

18.05. 2015

  rok 2015 Pohár nadějí...

Fanta Maxim

03.03. 2013

Fanta Maxim rok 2013 Pohár TKF -...

Hai Xu Benny

24.05. 2012

Hai Xu Benny rok 2011

Hužvárová Veronika

24.05. 2012

Hužvárová Veronika rok 2010

Hostašová Kateřina

21.05. 2012

Hostašová Katka rok 2010 Vánoční...

Havránková Alžběta

11.03. 2014

rok 2014 Pohár...

Holeček Viktor

18.05. 2015

  rok 2015 Pohár nadějí...

Jásek Patrik

07.04. 2014

rok 2014 Pražský...

Kettner Václav

25.12. 2014

  rok 2014 Vánoční...

Kornilov Michal

09.01. 2014

rok 2013 Vánoční...

Karnet Lukáš

27.06. 2012

Karnet Lukáš rok 2010 I.kolo NP...

Kříž Adam

02.02. 2017

  rok 2016 Pohár TK - 1,místo kata Vánoční pohár - 1.místo kata rok 2017 Pohár nadějí (1) - 2.místo kata Pohár TKF - 2.místo kata 8 kyu, 3.místo kata tým   ...

Kolářová Adéla

31.01. 2016

  rok 2015 Vánoční...

Kučera Matyáš

12.03. 2014

rok 2014 I.Pohár...

Navrátilová Anežka

31.01. 2016

  rok 2015 Vánoční pohár...

Hrodek Ondřej

24.05. 2012

Hrodek...

Malá Adéla

07.04. 2014

Malý David

07.04. 2014

rok 2014 Pražský...

Lisová Eva

24.05. 2012

Lisová Eva rok 2012

Kozák Vojtěch

24.05. 2012

Kozák Vojtěch národní...

Opletal Damián

27.06. 2012

Opletal Damián rok...

Pavelková Alice

25.06. 2015

  rok 2015 Prague Open Karate...

Oppolzer Vojtěch

24.05. 2012

Oppolzer Vojtěch rok 2011 Pohár nadějí – 2.místo kata    

Procházková Kateřina

31.01. 2016

  rok 2015 Vánoční pohár...

Procházka Petr

24.05. 2012

Procházka Petr rok 2011

Tafincev Maxim

31.01. 2016

  rok 2015 Vánoční pohár...

Sajko Luboš

31.01. 2016

  rok 2015 Vánoční pohár...

Tedla Jaroslav

24.05. 2012

Tedla Jaroslav rok 2012 Pohár TKF - 3.místo kata Pohár Monínec - 1.místo kata, 3.místo kata tým Pohár nadějí - 3.místo...

Šíp Adam

06.11. 2012

Šíp Adam rok 2012

Šponer Ondřej

06.11. 2012

Šponer Ondřej rok 2012 Pohár nadějí...

Sirotková Emma

24.05. 2012

Sirotková Emma rok...

Schubert Mikoláš

24.05. 2012

Schubert Mikuláš rok 2010 I.kolo...

Sklenařík Adam

24.05. 2012

Sklenařík...

Tomášek Petr

27.01. 2013

rok 2013 Pohár nadějí - 2.místo kihon Pohár...

Vajrauchová Valentina

24.05. 2012

Vajrauchová Valentina národní soutěže rok 2011 Vánoční pohár - 2.místo kihon

Všetečka Martin

26.04. 2017

rok 2017 Pohár TKF - 1.místo...

Vojta Alessandro

18.05. 2015

  rok 2015 Pohár nadějí...

Valeš Michal

24.06. 2012

  Valeš Michal rok 2010 I.kolo NP – 2.místo kata tým Pražský pohár karate – 2.místo kata tým MČR – 2.místo...

Wieser Michal

24.05. 2012

Wiesser Michal rok 2009 Vánoční...

Větrovec Ondřej

24.05. 2012

Větrovec Ondra rok 2009 Vánoční...

Kneiflová Magdaléna

10.07. 2012

Kneiflová Magdaléna rok 2010 Pohár...

Lubina Jan

10.07. 2012

Lubina Jan rok 2010 Pohár TKF –...

Gala David

10.07. 2012

Gala David rok 2009 Vánoční...

Timur Han Imik

24.05. 2012

Timur Han Imik rok 2012

Vaco Rudolf

24.05. 2012

Vaco Rudolf rok 2011

Administrace © 2010-2017